Детски психолог в Пловдив

  • 28 152
  • 13
Здравейте,
Имам проблеми с дъщеря си, която е на 9 години и мисля, че се нуждае от консултация с детски психолог. За съжаление обаче в Интернет не намирам необходимата информация. Единственото име, което срещам е Д-р Радка Цонкова, но нямам отзиви за нея. Затова се обръщам към Вас - ако някой е посещавал или чувал добри мнения за детски психолог в ПЛОВДИВ, ще Ви бъда благодарна да споделите.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Доктор Пискова, тя е психо-невролог и е много добър специалист, детето ми я обожава. Ако се интересуваш ще ти дам мобилният и телефон, да се разберете, понеже разбрах, че ще сменя адреса.
Виж целия пост
# 2
Ще ти бъда благодарна да ми дадеш някакви нейни координати
Виж целия пост
# 3
Вили,  Радка Цонкова не е доктор, а психолог. Доколкото знам не работи с малки деца, ако твоето е по-голямо ще ти дам номерът и. Потърси информация в пловдивския сайт.
Виж целия пост
# 4
Доктор Пискова... понеже разбрах, че ще сменя адреса.

Къде ще се мести Пискова, знаеш ли?


Вили, аз също съм доволна от нея.
Виж целия пост
# 5
Ако търсиш конкретно психолог, то за Пловдив аз занам 2 - Ренета Венева и Анелия Петкова! Координати нямам , но Петква работи в детска клиника, на последния етаж, предполагам че там може да я намериш!
Д-р Пискова е по скоро невлорог и наистина ще се мести! Незам къде, но след 2 седимици сме при нея и ще разебра  Peace
Виж целия пост
# 6
Вени, Пискова не е ли детски психо - невролог? Поне така пише на вратата на кабинета.
Като разбереш къде ще се мести - ще драснеш ли тук или на ЛС?
Виж целия пост
# 7
Доктор Пискова... понеже разбрах, че ще сменя адреса.

Къде ще се мести Пискова, знаеш ли?
Не знам, за съжаление, разбрах го случайно. За това дадох мобилният и телефон, за да се разберат.
Виж целия пост
# 8
Вени, Пискова не е ли детски психо - невролог? Поне така пише на вратата на кабинета.
Като разбереш къде ще се мести - ще драснеш ли тук или на ЛС?
Ами разликата м/у невролог и психолог е не само в образованието, но и в работата! Едните са лекари , а психолозите не са! Незнам как да го обясня точно, но лекарите поставят диагнози, а психолозите работят върху поведението и психиката на пациента!
Виж целия пост
# 9
Аз я знам разликата  Wink Мисълта ми беше, че тя ако има наистина "двойна специалност" /не знам изобщо така ли се нарича  Embarassed/, не може ли да работи и с деца с психологични проблеми?
Виж целия пост
# 10
bim_bam тази специалност и помага да поставя диагнози, и подпомага лечебния план, но не прави психотерапия! Това е работа на психолога! Действително д-р Пискова дава доста насоки в  кабинета , но ако имаш нужда от работа с психолог те насочва към Ренета Венева! Не се занимава с психотерапия!
Виж целия пост
# 11
www.s-ivvena.com
Виж целия пост
# 12
Момичета помогнете, тел на добър невролог в пловдив.
Виж целия пост
# 13
Моля, ако някой има координатите на Анелия Петкова да ги даде. Предварително Ви благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия