хранително натравяне

  • 6 712
  • 12
здравейте мами!
Бременна съм в трети месец и подозирам, че съм се натровила с китайска храна. След като онази вечер бях на китайски ресторант, на другия ден вдигнах температура и повръщах. Всичко мина за един ден. Дали може това да навреди на плода Sad
Виж целия пост
# 1
На твое място бих споделила веднага с гинеколога си за собствено успокоение. Нека после да се окаже, че е било ненужно. Може да е бил и някакьв стомашен вирус за един ден, да не е от натравяне. Каквото и да е консултирай се и отиди на преглед. Само така ще получиш верния отговор. Hug
Виж целия пост
# 2
Скоро ,малкият беше така,посред нощ започна да повръща,почервеня целия и вдигна температура,веднага го заведохме в спешна помощ,аз си мислех,че е нещо от храна,въпреки,че внимавам какво готвя...но лекарката ми каза ,че щом има температура значи не е натравя а вирус,след два дни беше добре.
Според мен,отивай на лекар,тук не можем да ти помогнем компетенто!Успех!
Виж целия пост
# 3
здравейте мами!
Бременна съм в трети месец и подозирам, че съм се натровила с китайска храна. След като онази вечер бях на китайски ресторант, на другия ден вдигнах температура и повръщах. Всичко мина за един ден. Дали може това да навреди на плода Sad

Само ти ли повръща или и някой друг от хората, които са били с теб? Ако те не са засегнати, най-вероятно е вирус , а не натравяне. Вси пак сподели с гинеколога си. Не се притеснявай за плода- след като вече си добре, значи не е било нищо сериозно.
Виж целия пост
# 4
Обади се веднага на лекаря ти и му сподели как се чувстваш, нищо, че е минало. Аз се натрових с храна в 8 месец и от повръщането свалих 5 кг за едно денонощие. Беше ад, болеше ме повече от раждането, в 4 часа посреднощ се обадих на акушерката. После много ми се кара, че не съм й казала веднага щом съм се почувствала зле, слагаха ми венозно на 2 пъти Деган и Квамател и ми включиха 3 банки с някакви разтвори. След тях бях като нов човек. Бебето страда от обезводняването, а температурата също е опасна.
Виж целия пост
# 5
здравейте мами!
Бременна съм в трети месец и подозирам, че съм се натровила с китайска храна. След като онази вечер бях на китайски ресторант, на другия ден вдигнах температура и повръщах. Всичко мина за един ден. Дали може това да навреди на плода Sad
Според мен най-добре ще направиш,ако отидеш възможно най-бързо на лекар.
Температурата по-скоро е от вирус,а не от натравяне,но ние тук можеме само да гадаеме.
 PeaceДано всичко е наред с теб и бебчо.
Виж целия пост
# 6
На твое място бих споделила веднага с гинеколога си за собствено успокоение. Нека после да се окаже после, че е било ненужно. Може да е бил и някакьв стомашен вирус за един ден, да не е от натравяне. Каквото и да е консултирай се и отиди на преглед. Само така ще получиш верния отговор. Hug
  Peace
Виж целия пост
# 7
Добре е да се консултираш с лекар.Същото го преживях без последствия,но всеки оранизъм е различен
Виж целия пост
# 8
Най-добре е да се обадиш на гинеколога си или личния доктор и така най-сигурно и ще се успокоиш, друг съвет би бил неразумен  Naughty
Виж целия пост
# 9
На твое място бих споделила веднага с гинеколога си за собствено успокоение. Нека после да се окаже после, че е било ненужно. Може да е бил и някакьв стомашен вирус за един ден, да не е от натравяне. Каквото и да е консултирай се и отиди на преглед. Само така ще получиш верния отговор. Hug

И аз мисля така...  Peace Заради температурата се съмнявам да е натравяне с храна...  Peace
Виж целия пост
# 10
Не питай нас, а ходи на лекар.
Дано всичко да е добре. Hug
Виж целия пост
# 11
Аз бях в петия месец като ми се случи, обаче беше от майонеза. Когато вдигнах 39 градуса, директно в спешния, а моята гинеколожка се оказа дежурна. Аз всъщност се притеснявах да не би температурата да вреди на бебето, защото бях чела някъде, че над 38,5 не е добре вече за него. Нито температурата, нито отравянето навредиха в моя случай. Но, за да си спокойна, поне звънни на лекаря си. Вярвам, че всичко ще е наред! Лека бременност!
Виж целия пост
# 12
Аз по същия начин се разболях вчера. Мислех, че е натравяне, но се оказа вирус, защото не спрях да повръщам цял ден през 15 минути. Направо се побърках от притеснение за бебето. Гинеколкожката ми каза някои лекарства , които мога да взимам и днес съм много по-добре, но вчера умрях от страх направо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия