Заболявания на кожата!

  • 1 315
  • 7
Здравейте,аз съм нов участник в този форум,но искам да ви попитам дали някои се е сблъсквал с болестта -ЕХТИОЗА.Това е генетично заболяване на кожата.Детето ми страда от тази болест.Цялото тяло кожата му е суха и се лющи.Какво ли не сме правили,къде ли не сме ходили,но лек няма.Ако някои знае нещо или се е сблъсквал с болестта,моля пишете.Предварително БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 1
до колкото знам сте първите с това заболяване тук
имаше един много тежък случай на кожно и не само заболяване
дано се вкл някой с повеч знания...ще следя темата ти и ще я повдигна когато минат празниците и повече потребители влизат тук
успех в борбата и дано всичко се оправи
Виж целия пост
# 2
А заболяването не е ли Ихтиоза?
Виж целия пост
# 3
Здравей, съжалявам, че чак сега разбирам за вас. Ние сме със същият проблем. Но се справяме. Старая се детето ми да се развива като нормален и напълно здрав човек, какъвто си е всъщност. Не сме правили генетични изследвания. За да разберем от къде дойде това чудо. Минала съм през много перипетии но ще ти разказвам като се включиш!Не знам дали симптомите и разновидността са същите. Искам много да си дискутираме по проблема. Ако искаш пиши ми на електронната поща ако искаш във този форум!
С уважение: една горда с детето си майка
Виж целия пост
# 4
Искам да направя уточнение Pepo, който ви е писал за Ихтиозата това съм всъщност аз ,защото изгарях от нетърпение да ви отговоря преди да съм влязла с юзера и паролата си. Така, че готова съм за дъълги и полезни разговори. Моля ви Гери отговорете ми! Чакам с нетърпение!
Виж целия пост
# 5
zadraveite,az sam s Ihtioza na 17 godini sam i iskah da znam dali niakoi znae niakakvo lekarstvo?Ako ima hora koito sa se sblaskvali s tazi bolest da mi pi6at na e-maila :S plss!
Виж целия пост
# 6
Здравей Андриан кажи ми повече за себе си.
zadraveite,az sam s Ihtioza na 17 godini sam i iskah da znam dali niakoi znae niakakvo lekarstvo?Ako ima hora koito sa se sblaskvali s tazi bolest da mi pi6at na e-maila :S plss!
Виж целия пост
# 7
От къде си
Здравей Андриан кажи ми повече за себе си.
zadraveite,az sam s Ihtioza na 17 godini sam i iskah da znam dali niakoi znae niakakvo lekarstvo?Ako ima hora koito sa se sblaskvali s tazi bolest da mi pi6at na e-maila :S plss!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия