Автобронзант и кърмене?

  • 964
  • 7
Това ми е въпросът-пречи ли автобронзантът на кърменето,защото все пак се нанася на цялото тяло?Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 1
Незнам  newsm78,но след като антицелулитните кремове и солариума не пречат би трябвало и с автобронзанта да е така  Peace
Виж целия пост
# 2
Избягвай да си мажеш гърдите, иначе не е проблем да ползваш. Peace
Виж целия пост
# 3
Но е кофти, аз само да кажа. В смисъл лошо е не толкова за кърменето, колкото по принцип. Просто автобронзантите са супер гадна химия. Аз това съм го писала и друг път, но - те действат чрез някакво ударно количество свободни радикали, срещу които останалата козметика по принцип се бори, щото са супер вредни и състаряват кожата. От тях кожата потъмнява, горе-долу както потъмнява обелена ябълка, оставена на въздух. Твоя работа дали ще ползваш, но не си мисли, че е просто боя.
Виж целия пост
# 4
Избягвай да си мажеш гърдите, иначе не е проблем да ползваш. Peace
Peace не е проблем за бебока, но си е химия наистина....
Виж целия пост
# 5
Като изключим това, което Базилиск е написала като вреда на съставките на автобронзантите, няма пречка за кърменето, ако искаш да ползваш - като, разбира се, избягвай да мажеш в близост до ареолите, за да не попада в устата на бебето.
Виж целия пост
# 6
Аз да използвам темата, да ви питам, мами, с какво си мажете гърдите (в смисъл кремчета, лосиони за тяло) ? Че аз карам с крема на малката, малко се притеснявам да се мажа с козметика за възрастни по гърдите.
Виж целия пост
# 7
Май повече няма да ползвам автобронзант,освен че станах на петна(след ексфолиране),и мирише не много приятно,друго  не видях.А бях взела хубав автобронзант на Диор,вярно е химия Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия