Мнения за Холивудския тен

  • 1 967
  • 13
Здравейте момичета, искам да си направя т.нар. Холивудски тен и събирам мнения и координати на салони в София. Ще съм Ви благодарна за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Оранжевото ли е на мода?  Laughing
 Hollywood Tan Hair в София, бул. Витоша 180 За контакти: 02/ 952 2728 или hth@mail.bg
Виж целия пост
# 2
Моля без подигравки. Събирам мнения, защото нямам никаква информация по въпроса.
Виж целия пост
# 3
Да имаш тен  не е модерно доста отдавна.Съвсем сериозно,разгърни едно списание.
Виж целия пост
# 4
Оранжев ли е този тен?
Виж целия пост
# 5
Не става въпрос за мода.
Виж целия пост
# 6
Е,без заяждане не можете. ooooh!
Виж,процедурата е дълга,трябва да се ексфолира тялото мн добре,иначе се става на петна.Лактите,колената,глезените и дланите се мажат с едно нещо за да не почерняват,защото става ужасно.Трябва да идеш с тъмни дрехи,защото ако са бели ще се изцапат.И тенът се получава постепенно,на принципа на разрязана ябълка,как постепенно почернява. Wink Не трябва да се къпеш поне 12 часа след процедурата.Аз лично не я харесвам,трудно е,почти винаги се става на петна.Солариумът върши много по-добра работа.
Виж целия пост
# 7
Не мога да ходя на солариум, защото правя фотоепилация.
Виж целия пост
# 8
Е,без заяждане не можете. ooooh!
Виж,процедурата е дълга,трябва да се ексфолира тялото мн добре,иначе се става на петна.Лактите,колената,глезените и дланите се мажат с едно нещо за да не почерняват,защото става ужасно.Трябва да идеш с тъмни дрехи,защото ако са бели ще се изцапат.И тенът се получава постепенно,на принципа на разрязана ябълка,как постепенно почернява. Wink Не трябва да се къпеш поне 12 часа след процедурата.Аз лично не я харесвам,трудно е,почти винаги се става на петна.Солариумът върши много по-добра работа.
хмм звучи доста сложно и непкартично Confused
Виж целия пост
# 9
Правих си за една Нова Година, но останах разочарована. Някъде след петия ден тена започна да пада на петна, въпреки предварителната подготовка на тялото. На лицето избледня по- бързо и слава богу равномерно. Момичето, което ми прави процедурата ми обясни, че това зависи от типа кожа.
Виж целия пост
# 10
mi sy, къде прави процедурата и как се подготвя кожата.
Виж целия пост
# 11
Не ти го препоръчвам Peace
Става на петна и е ужасно
Виж целия пост
# 12
На Витоша 180- Холивуд тен. Тялото добре се ексфолира, особено  колене и лакти. Не се мажеш с никакви лосиони и кремове, както и не е хубаво да си правила епилация непосредствено преди процедурата. Там ти мажат дланите с крем, за да не потъмнеят.
Виж целия пост
# 13
Аз взех да  си се харесвам беличка Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия