Имам един проблем,момичета-въможно ли е да съм забременяла?

  • 1 304
  • 13
Здравейте, прекрасни млади дами Simple Smile Закъснява ми от 5 дни, а по принцип имам адски редовен цикъл...последният път, когато бяхме с приятеля ми (вече бивш), бяхме без презерватив, но дори не сме правили секс, а той свърши отвън (може би близо до мен)...Страшно съм притеснена...възможно ли е някак си нещо да е станало ? Благодаря Ви много предварително и Весели празници Simple Smile
Виж целия пост
# 1
направи си  един тест Peace
весели празници и на теб  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
възможно ли е някак си нещо да е станало ?
Някак си е невъзможно,но пък може да се тестваш Peace
Весели празници  bouquet
Виж целия пост
# 3
Според мен не е възможно, но си направи един тест за всеки случай Peace
Виж целия пост
# 4
Направи си тест за да се успокоиш, мисля че ти закъснява от нерви!
 Все пак сперматозоидите нямат крила, на какво разстояние от теб мислиш, че може да забременееш newsm78
Виж целия пост
# 5
По скоро е мноооооооого малко възможно, защото единични сперматозоиди се отделят и в течността преди изправането. Или ако сте го направили два пъти без да се мие приятеля ти в почивката, ако ме разбираш. Wink
Така, че направи си тест и ще разбереш.
Виж целия пост
# 6
Не си прави тест...не си бременна.
Виж целия пост
# 7
Все пак сперматозоидите нямат крила, на какво разстояние от теб мислиш, че може да забременееш newsm78
Joy И аз си мисля,че не си бременна!Пролет е-може от това да ти закъснява.(На доста момичета им закъсня от сезона.)
Виж целия пост
# 8
Едва ли си бременна  Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви на всички ! Знам, че е почти 100 % невъзможно, но нещо ме обзе паника... Още веднъж- благодаря Ви- разсмяхте ме от сърце и много ми помогнахте Simple Smile Весели празници Simple Smile
Виж целия пост
# 10
И според мен не си   bouquet
Виж целия пост
# 11
Не мисля,че си бременна,но теста ще те успокои
Виж целия пост
# 12
Аз пък съм чувала за такива случаи,за твое успокоение си направи един тест! Wink
Виж целия пост
# 13
Разбирасе,4е неможе да си бременна ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия