какво печете на парти-грилче?

  • 8 052
  • 14
момичета,
какво може да се пече на парти-грилче, освен принцеси, кюфтенца, риба?

събирам идеи всякакви  Hug   bouquet

Виж целия пост
# 1
Кренвирши с кашкавалче  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
пресни наденички  Joy
Виж целия пост
# 3
Аз правя за закуска на детето по една бутер баничка, за да не включвам фурната за една бутерка. Изобщо ползвам парти грила, когато искам да направя само 2 кюфтета примерно или шницели, за препичане на филии, за топли сандвичи, дори и за притопляне.
Виж целия пост
# 4
Всякакви видове сандвичи,печени филийки, принцеси, кренвирши, наденици, кърначета,кюфтета, чушки...това съм правила и правя аз
Виж целия пост
# 5
Студентските години помнят и дробсърма. За двама.  Mr. Green
Пици с готови блатове стават също.
Виж целия пост
# 6
еее, страшни сте, благодаря  Hug  Heart Eyes

Виж целия пост
# 7
Освен за сочни пържоли ще ви препоръчам и патента на мъжа ми - печени гъбки с масълце и кашкавалче + пикантина!   Simple Smile
Виж целия пост
# 8
ще ви препоръчам и патента на мъжа ми - печени гъбки с масълце и кашкавалче + пикантина!   Simple Smile

Уау, слюноотделям  Blush, ще се пробва обезателно, мерси  Simple Smile Гъбките предварително печени или на сурови резенчета върху филийката?
Виж целия пост
# 9
Ммм, умирам за печени наденички.
Разрязвам всяка наденичка на две и на всяка половин правя цепка, в която слагам филийка кашкавал. Отгоре поставям и кръгчета лук, домат, чушка, поръсвам с розмарин..... Става чудесна гарнитура към наденичките. Peace  chef
Виж целия пост
# 10
Като каза Как` Сийка за студенстките години - моя парти грил е правил и мусака с предварително сварени картофи.  Crazy
Виж целия пост
# 11
Пилешки крилца-предварително мариновани с подправки......правя ги и на фурна,но мъжът ми ги харесва повече като ги изпека на парти-грила.Другото за което редовно го ползвам е за кренвирши с кашкавал.Сандвичите,малките количества кюфтета и кебабпчета вече са споменати.....но го уважавам тоя уред-особенно лятото в жегите когато не ми се ще да пускам фурната.
Виж целия пост
# 12
огретен, патладжани и чушки - другите неща са споменати Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Моята свекърва няма микровълнова и в парти-грила редовно претотля ядене.Направо с чинията.
Виж целия пост
# 14
ще ви препоръчам и патента на мъжа ми - печени гъбки с масълце и кашкавалче + пикантина!   Simple Smile

Уау, слюноотделям  Blush, ще се пробва обезателно, мерси  Simple Smile Гъбките предварително печени или на сурови резенчета върху филийката?

Блонди, избираш едри гъби, обелваш ги. Махаш пънчетата и запичаш шапките от едната страна за 5 минутки. Обръщаш ги и мажеш вътрешността с масълце, посипаваш с пикантина (или сол) и печеш две минутки така. Добавяш по едно резенче кашкавал отгоре и пак запичаш. Стават сочни, ммммммм! Ето и снимка.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия