Помощ - трета сливица - къде във Варна???

  • 1 046
  • 6
Здравейте, мами от Варна!
Бих искала да Ви попитам дали сте се сблъсквали с проблема трета сливица и къде е констатирана и лекувана/вадена?
Става въпрос за момиченце на 3 години и 7 месеца - дъщеричка на моя близка. Детето боледува често и педиатърката има съмнения за трета сливица. Вече ни препоръчват трима лекари и сме малко объркани. Бихме искали да сме сигурни, че като при лекар той ще ни каже със сигурност дали става въпрос за трета сливица и дали е наложително отстраняването й.
Моля споделете мнения и координати на специалисти, които биха се намесили компетентно!
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Не съм от Варна,а от София,но имаме същия проблем.Другата разлика е,че детенцето ми е на 7,5 години.Доколкото знам при малки деца не се препоръчва ваденето на трета сливица,понеже се възстановява.Моето също често боледуваше през зимата или пък в здраво състояние говори носово.Започнахме да му капем капки от Облепиха /това е някаква руска билка/ след като доктора каза,че отиваме към вадене/а той е от старата генерация т.е. не е касапин/.Бях много резервирана към тази билка,но като чели дава някакъв резултат, засега /да не ме чуе дявола/!
Виж целия пост
# 2
Здравей,Мира!На едни приятели миналата седмица на детето което е на 3 год.му вадиха 3 сливица в майчин дом .Преди това са ходили при друг лекар но не знам кой,ако те интересува мога питам.
Виж целия пост
# 3
Али, благодаря за препоръката. Зная, че и те ползват капки на билкова основа, но не са това!
Дани, ще ти бъда благодарна ако успееш да разбереш точно кой от лекарите в Майчин дом се занимава със сливици. Надяваме се да не се стига до вадене...
Виж целия пост
# 4
Д-р Недев -  преглежда в клиниката на д-р Темелков /до съда/ - със сигурност, ако не е за вадене, няма да препоръча операция.
д-р Мутафова - поликлиника "Венкор" /до стоматологията/.
Иначе съм обиколила де що има лекар уши-нос-гърло във Варна. От тези двамата съм останала най-доволна
Виж целия пост
# 5
Мира,доктора който е вадил сливицата се казвал Габровски и работел в майчин дом.Това е което мога да ти дам като инфо,надявам се да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 6
Благодаря Ви много, мами!
За сега се спряхме на д-р Недев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия