БДЖ и билет за 2 годишно дете

  • 4 772
  • 9
Дали децата все още пътуват безплатно или трябва и за тях билет като за големите?
Виж целия пост
# 1
Май не е безплатно, мисля, че последно децата до 7 или 10 години пътуваха с 50 % отстъпка, но не съм напълно сигурна.
Виж целия пост
# 2
Аз пътувах тия дни с двегодишният си син и не му искаха билет.
Но има право на място, така че можеш да му купиш запазено.
Виж целия пост
# 3
Децата до 7 години наvьршени ,пьтуvат безплатно.
Ако пьтуvат дvе деца под 18 години родителите пьтуvат с полоvин билет.
Виж целия пост
# 4
Деца до 7 г. със сигурност безплатно. Обаче после с ученическа карта за 50% намаление, не съм чувала за родител  newsm78 понеже не ги пише вече децата в личната карта, то как ще се докаже.
Виж целия пост
# 5
Тоvа намаление ,се ползvа ,когато има изvадена карта за семейно намаление ,която струvа 1 леv.Изкарvа се среЩу акта за раждане на децата и vажи 1 година от датата на издаvането.
Картата се vади на момента.
Ако едното дете е наvьршило 18 години ,другото няма праvо на намаление.За да се ползvа тоvа намаление трябvа децата да са най -малко 2


Виж целия пост
# 6
Деца до 7 г. със сигурност безплатно. Обаче после с ученическа карта за 50% намаление, не съм чувала за родител  newsm78 понеже не ги пише вече децата в личната карта, то как ще се докаже.

Ами на сайта им пише че има карта "семейство", за семейства с 2 и повече деца - срещу която пътуват с 50% намаление, само че нищо не пише за тези под 7 годишна възраст пътуват ли с цял билет или им е безплатно, та затова питам тук....
Виж целия пост
# 7
Не се притесняvай,пьтуvат безплатно.
Аз сьм дьЩеря на билетна касиерка ,която v момента ми е на гости даже и тоvа го гарантирам Mr. Green
Виж целия пост
# 8
по Коледа пътувахме с влак. За малките е безплатно. Можеш да купиш билет за запазено място.
Виж целия пост
# 9
Много благодаря момичета, утре ще ходим да си купим билет и ще се повозим има няма 294 км и така

А като се появи и 4тия член на семейството и още не сме си купили кола и карта "Семейство" ще си извадим Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия