Ще работи ли Jumbo по празниците?

  • 4 384
  • 8
Ами това ме интересува - ще работи ли Jumbo следващите дни и долу-горе доколко часа? Така и не съм ходила, а през тези дни се надявам да няма задръствания, навалици и да можем да отидем и с бебока. Дано и да има какво да ми хареса!  Confused

Виж целия пост
# 1
общо взето магазините за детски изграчки работят постоянно-няма празници,няма делници-щом работят до 9 часа вечерта на коледа, защо да не работят и на великден-със сигурност знам,че комсед-което е 200 метра по нататък ще работи,за джумбо също съм по1ти убедена-те са от един тип и няма да си позволят да затворят-дори работното време не се намалява-но пак повтарям-не съм на 100% сигурна
Виж целия пост
# 2
Май до 18ч щеше да работи newsm78
Виж целия пост
# 3
Мерси!
Май за утре ме инресува, днес няма да успеем да отидем/
Виж целия пост
# 4
пак да питам за утре, че сме обещали да ходим да си избират подаръци децата, а ние доста далеч, Confused
Виж целия пост
# 5
Вчера бях,питах за работно време защото никъде нямаше информация,казаха че докато има клиенти,можело и до час да затворят шефовете решавали.
Виж целия пост
# 6
сега ще тръгнем натам, дано да работят.
Виж целия пост
# 7
Работят днес, сега се върнахме от там.
Виж целия пост
# 8
и ние ходихме - за първи път ни е.
Цяла количка напълнихме с джунджурии, които не знам дали реално ни трябват, ама човек - още повече децата, се изкушава. Чак накрая се върнахме да огледаме за нещо по-готино. Аз очаквах да е пълно с какво ли не на Фишер Прайс, Плеймобил, Chicco... , а реално не са чак толкова заредени. Харесахме някой неща, взехме ги, но в крайна сметка по-голямата част от магазина е препълнен с дреболии (или както вкъщи ги наричам "простотийки", от които постоянно гледам как да се отърва  Simple Smile). Може би имах по-голями очаквания. Разбира се, пак ще отида някой ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия