trqbva vednaga da zvema merki!!!!!!

  • 1 093
  • 2
Момичета малко ме е срам ,но трябва да призная че имам гъбички  на ноктите на краката..... и преди съм имала но  до два дни изчезват.Но този път става все по -лошо,по-грубо и направо нямам думи.Моля ви кажете ми какво да правя искам да го спра напълно защото издивявам  срам ме е  и да говоря за това и да се събуя някъде.... УЖАААСССС НАПРАВО. Много се надявам да ми кажете нещо ефективно с което да мажа... да правя въобще нещо защото немога да  оставя така нещата!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 1
Момичета малко ме е срам ,но трябва да призная че имам гъбички  на ноктите на краката..... и преди съм имала но  до два дни изчезват.Но този път става все по -лошо,по-грубо и направо нямам думи.Моля ви кажете ми какво да правя искам да го спра напълно защото издивявам  срам ме е  и да говоря за това и да се събуя някъде.... УЖАААСССС НАПРАВО. Много се надявам да ми кажете нещо ефективно с което да мажа... да правя въобще нещо защото немога да  оставя така нещата!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

итраконазол /орунгал/ в пулсова терапия. + батрафен лак.
Виж целия пост
# 2
Момичета малко ме е срам ,но трябва да призная че имам гъбички  на ноктите на краката..... и преди съм имала но  до два дни изчезват.Но този път става все по -лошо,по-грубо и направо нямам думи.Моля ви кажете ми какво да правя искам да го спра напълно защото издивявам  срам ме е  и да говоря за това и да се събуя някъде.... УЖАААСССС НАПРАВО. Много се надявам да ми кажете нещо ефективно с което да мажа... да правя въобще нещо защото немога да  оставя така нещата!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

итраконазол /орунгал/ в пулсова терапия. + батрафен лак.

Година след второто раждане ми се появиха гъбички на ноктите на краката - пих 3 месеца орунгал "в пулсова терапия". Изчезнаха, за да се появят отново след две години - тогава пих ламизил. Пак изчезнаха. Междувременно непрекъснато мажех батрафен. От един месец се заглеждам и ми се струва че пак имам някакви гъбички по ноктите. Решила съм повече да не пия никакви лекарства, за да не си товаря черния дроб и просто се чудя какво да правя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия