Моля, препоръчайте ми добър/а шивач/ка.

  • 803
  • 7
Ако е и в южните райони - още по добре, но не е определящо, де. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Запис да следя темата.
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти шивашко ателие Ариен.Намира се на улица Позитано,малко преди Ботев.на витрината са изложени готовите неща.Там ми направиха и двете сватбени рокли,много добре изработени.Преправят дрехи също.Собственичката се казва Татяна.Аз мисля като се прибера в София да си поръчам палто при тях.
Виж целия пост
# 3
Мерси! А, мъжко шият ли? Че и мъж ми е в нужда.
Виж целия пост
# 4
Препоръчвам ти шивашко ателие Ариен.Намира се на улица Позитано,малко преди Ботев.на витрината са изложени готовите неща.Там ми направиха и двете сватбени рокли,много добре изработени.Преправят дрехи също.Собственичката се казва Татяна.Аз мисля като се прибера в София да си поръчам палто при тях.
Какви цени поддържат (ориентировъчно)?
Виж целия пост
# 5
Да,мъжко облекло също изработват.

Двете ми сватбени рокли, заедно с материалите за тях излязоха 600 лева.Но това е преди 2 години.Сега,предполагам е по/скъпо.Но,като се замисля колко е трудно да попаднещ на щива4,който да не ти развали плата и да не ти вземе косми4еска цена,просто съм късметлийка с тази ¨щива4ка.

П.С.Не ми работят някои клавищи и пища с близки до тях по зву4ене.Не съм неграмотна.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за информацията   bouquet
Споко, никой не те обвинява в неграмотност Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Препоръчвам Модна Къща "София" на ул. "Дякон Игнатий", продължението на "Солунска" в посока към Градската Градина. Шия и дамско и мъжко, аз шия при Вили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия