Стоичков бие българин в Барселона

  • 6 839
  • 171

Анкета

Имал ли е право фоторепортера да снима в ресторанта Стоичков?

Опции:

Стоичков бие българин в Барселона

До къде се простира личния живот? Проява на лош вкус ли е да снимаш обществена, публична личност без разрешение? Можеш ли да счупиш зъбите на човек заради една снимка и да го псуваш в добавка?

Утре може би ще съм на работа, но ще ми е интересно да споделите какво са коментирали по случая по Нова в Здравей, България! и по бТВ в сутрешния блок.........

Лично за себе си - не съм учудена от постъпката на г-н Стоичков...Защо ли?

Асенов е единственият българин, с пълен достъп за отразяване на състезанията от Формула 1. Пред бТВ Асенов обясни: "Бях в Барселона, за да снимам Гран При на Каталуния от Формула 1, която бе в неделя. Вечерта с жена ми и с двама български приятели решихме да хапнем в ресторант "Саламанка". Малко по-късно в заведението влезе Христо Стоичков със съпругата си. Седнаха на друга маса. Все пак работя като фоторепортер и реших да го снимам. Не съм му досаждал. Направих снимка и се върнах на масата си. Малко по-късно станахме да си тръгваме. След като излязох от ресторанта и тръгнах по улицата, Христо Стоичков ме нападна в гръб. В момента, в който се обърнах, той ме удари в зъбите".

"Паднах на земята, а той се опита да ме ритне в главата, но аз си сложих ръцете, за да се предпазя. В този момент при мен дойде и съпругата ми, която попита какво става. Той започна да я дърпа и псува, а тя се притесни. Бременна е в петия месец и такова напрежение не е добре за нея. Стоичков ми взе фотоапарата и започна да ме плаши, че ще видя какво ще ми се случи, след като се прибера в България. В този момент се намесиха и органите на реда", продължава Асенов.

След инцидента Любо Асенов е посетил болница в Барселона, където му е оказана помощ. От полицията в Барселона са потвърдили, че е имало инцидент, в който е участвал Христо Стоичков.


По Нова фоторепортера сподели,че същия ден е снимал без предупреждение испанския крал, но последния е нямал нищо против.
Виж целия пост
# 1
...е, гордостта на мнозина българи е пак в стихията си!
Селяндур прост, измекяр и... плешив!  Crazy 'бал съм го!
Виж целия пост
# 2
Не е гот да се снима без предупреждение, било то испански крал или работник на поточна линия.
Посъпката на Стоичков е жалка.
Виж целия пост
# 3
Аз не се учудвам, все пак този човек е Натурален Простак.
Язък му за постиженията, язък за всичко...
Виж целия пост
# 4
Публичните личности могат да бъдат снимани без съгласие, това е част от славата. Постъпката на Стоичков... първеню от село... кво друго да кажа...
Виж целия пост
# 5
Даже Бритниту по без гащи я хващат..
Майтапа настрана - ужасно тъп(о), нямам думи.
Виж целия пост
# 6


Асенов е единственият българин, с пълен достъп за отразяване на състезанията от Формула 1.

А Стоичков е единственият българин, печелил Златна топка и КЕШ, и още един куп титли, награди и отличия. Пълен достъп до отразяване на състезанията от Формула едно имат и са имали хиляди знайни и незнайни журналисти и фоторепортери.Така че това не е никакво постижение. Жив и здрав да е този Асенов, всъщност в момента не е много здрав, но щом не си папарак, нормално е да попиташ "може ли един кадър?" Ако може - може. Като не може, или си взимаш скината и си тръгваш или снимаш с риск да ти разбият зъбите. Стоичков не е единственият, който бие нахални фотографи. Много по-известни личности от него са го правили. Последно четох за Марадона. И нормално - вие кво искате, Гонзо да посегне на непитащ журналист...Ми те такива като него сами се предлагат за снимка, че дори си и плащат да влезат с нещо в хрониките. И да се радва Асенов, че не е попаднал на Тайсън. Щото Тайсън с такива се разправя веднъж за винаги. Simple Smile Това момче Асенов доживя своята 5 минутна слава, по още по-селски начин, от този по който Стоичков е постъпил. Ицо може да е селянин, простак, примат и квото друго се сетите, ОК, така е,  но е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ и НАЙ-УСПЕЛИЯТ ФУТБОЛИСТ на България. И най-известният Българин. Това нали Ви е ясно. И никви асеновци, педерасковци и тем подобни, не могат да заличат това, което е постигнал. Проблема на Ицо е, че не е левскар. Той си го каза - ако беше левскар, щяха да му издигнат паметнек  на мястото на този пред парламента и щяха да му сложат "златни топки". Е сори, пичове, но Ицо си е от ЦСКА. Както и всички останали футболисти, постигнали нещо в Европа и известни на хорта извън България. Факт!!! И да се върна на пострадалия фоторепортер - гледах случайно прякото включване в шоуто на Слави...Доста неубедително звучеше...И Слави го усети, но предпочете да не се заяжда, според мен за да не противоречи на очакваната обществена реакция. От собствените му думи, на този със сцепената устна стана ясно, че пича си е търсил проблема, новината и скандала. Постигна го- евала. Вече знаем кой е Асенов! Но утре никой няма да го помни. А Ицо и постигнатото от него е ВЕЧНО! И недостижимо. КОлкото и да не им харесва на някои. Колкото и да не им се иска да е истина.
Виж целия пост
# 7
Кофти, че е блъскал бременната жена.
Това не го вярвам, направо.

Иначе, аз гласувах, че нямам мнение.
Определено ми звучи шизофренно това да бъдеш нападнат в гръб от Стоичков. Сякаш го е дебнал в засада, да излезе от ресторанта, та да го ступа.
Леко се съмнявам в цялата тази ситуация.
Не се съмнявам, че е ударен, съмнявам се в така описаните обстоятелства.
Виж целия пост
# 8
Стоичков е велик, но е простак.
Поне доказа, че е простак не само в БГ ами и по света, защото едва ли е разбрал в първия момент, че това е БГ репортер.

А историята на репортера ми звучеше малко кухо на моменти. Той снимал и си тръгнал и докато вървял Стоичков му се метнал и после дошла да го спасява жена му. И как си тръгнал без жена си не разбрах. Може да е бил развълнуван и просто не е употребил правилните думи.

На анкетата отговорих с Да, макар че е доста спорен въпроса.
Виж целия пост
# 9
Ех, ми като е имал разрешение да снима Формулата да си беше снимал нея? И аз гледах интервюто в шоуто на Слави. Човечецът сам си каза, как изведнъж се присетил, че на Ицо може да не му хареса и тръгнал да си ходи по-бързичко. Значи все пак е знаел какво го чака. Да бе мирно седяло, не би чудо видяло. А постъпката на Стоичков си е типично в негов стил.
Виж целия пост
# 10
Ей....какви са тези хора....?Постановки....отишъл уж да се храни,точно в ресторанта който и Стоичков посещава....(много богати тези журналисти Whistling),пък за  жена си да е помислил дали да я взима и тя да участва в цирка.То... Барселона е колкото неговото село ,та уж случайно го срещнал....
Уважавам професията  журналист,но не и на хора които злоупотребяват с това призвание.

Добра реклама си е направил Асенов,утре и в ,,Здравей ,България,,, ще го гледаме ,рейтинга на вестника ще се вдигне.....,но всяко чудо за три дни.
   
Виж целия пост
# 11
Стоичков е велик, но е простак.
Поне доказа, че е простак не само в БГ ами и по света, защото едва ли е разбрал в първия момент, че това е БГ репортер.
Mда, интересно дали с не-български репртер щеше да постъпи по същия начин.
Виж целия пост
# 12
Не се съмнявам, че е ударен, съмнявам се в така описаните обстоятелства.

Аз също. Не вярвам Стоичков да стигне дотам - да бие за една снимка, още повече, ако е бил със собствената си жена. И да е бил раздразнен, би реагирал първосигнално още на място. Никак не ми се връзва такова нападение след няколко часа, в тъмното, в гръб... Има още нещо ми се струва.  Thinking
Виж целия пост
# 13
Ако бях на мястото на Стоичков, и на мен нямаше да ми е приятно да изляза семейно да отпусна душата и на който му кефне да ме снима. Самият факт, ре репортерът е снимал без светкавица и си е тръгнал, говори че много добре е съзнавал, че върши нещо нередно. Реакцията на Стоичков е скандална, като самия него. Не го оправдавам. Накратко - два тъмни балкански субекта. Пак се изложихме.
Виж целия пост
# 14
Селинджър, ти си роден за писател-есеист, а не за борсата и икономиката.
По-добре не мога и да го кажа от тебе.  bouquet
А че има още нещо-има, със сигурност. Но аз отдавна не вярвам на това, което се изнася по медиите. Нали знаете, който плаща=той поръчва музиката.
П.С. Ето, сега ще има с какво да си пълнят мизерните странички ежедневничетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия