Как давате киселото мляко?

  • 3 699
  • 54
Здравейте,мами!
Сина ми взе все по-категорично да отказва АМ. Sad
Хич не ми се иска,но май вече ще трябва да го захраня с кисело мляко.
Имам обаче няколко въпроса,надявам се да не ви се сторят глупави... Rolling Eyes
Как съхранявате вече отворената кофичка мляко?В хладилника ли?
Ами нали трябва да се държи на минусова температура-как го топлите?
Поне до Т на тялото,нямам предвид горещо.
И как го давате-на айран ли?
И каква масленост-3,6% ли?
А коя марка е най-чиста и хубава на пазара в момента?
Ох,извинете ме за дългия пост и многото въпрси,но специално топленето ми е много интересно... newsm78
Благодаря ви!!! Hug
Виж целия пост
# 1
Докато не откаже съвсем категорично адаптираното мляко, не предлагай кисело. Иначе най-добре да се дава пълномалено-3,6 процента и повече, без разреждане.
Виж целия пост
# 2
Аз давам 3,6% БорЧвор или кафявото на баба.Не съм го разреждала.Отворената кофичка я съхранявам в хладилника.Час,два преди да го дам го вадя на стайна температура.Никога не съм го затопляла.
Виж целия пост
# 3
Вече отворената кофичка от кисело мляко съхранявам в хладилника.
Не го топля,  давам го така-направо. Аз също не обичам да ям топло кисело мляко.
Не го разреждам също-храня го с лъжичка направо от кофичката.
Пълномасленото на Бор Чвор от 3,6% е киселото мляко, което съм избрала да предлагам на сина си.
Виж целия пост
# 4
Вече отворената кофичка от кисело мляко съхранявам в хладилника.
Не го топля,  давам го така-направо. Аз също не обичам да ям топло кисело мляко.
Не го разреждам също-храня го с лъжичка направо от кофичката.
Пълномасленото на Бор Чвор от 3,6% е киселото мляко, което съм избрала да предлагам на сина си.

 Peace

Пълномаслените Герма и Елена също са добри.
Виж целия пост
# 5
Разбира се, съхранявам киселото мляко в хладилника, но не го давам на Алекс студено. Или го изваждам по-рано или го топля в купичка с гореща вода. Давам Добруджанско или На баба. Чета, че тук много майки дават Бор Чвор, ама нещо в Добрич не се намира.
Виж целия пост
# 6
Не давам мляко директно от хладилника, докарах на дъщеря ми ангина така.  Яде го за следобедна закуска с бисквити, изваждам го два часа преди храненето от хладилника.
Виж целия пост
# 7
съхранявам в хладилника ,вадя преди това да се стопли до стайна температура..слагам бисквитка..давам Елена 3.6%
  Давам от време на време за следобедна закуска Peace
Виж целия пост
# 8
 Моето дете отказа АМ на 1 годинка и оттогава давам кисело мляко.
 Отворената кофичка си я съхранявам в хладилника, но не престоява кой знае колко, тъй като Габи я изяжда за 1 ден (1/2 сутрин и 1/2 вечер).
 Топля го за съвсем малко в микровълновата, колкото да не е ледено, тъй като никога не се сещам да го извадя по-отрано. Embarassed
 Купувам Каприз - 3,6%.
 Не слагам захар, понякога бисквитка.
Виж целия пост
# 9
Калоян яде кисело мляко от 11-месечен. Купувам Пършевица или Бор Чвор. Държа го в хладилника. Яде го или направо от кофичката или с бисквити.
Виж целия пост
# 10
Как съхранявате вече отворената кофичка мляко?В хладилника ли?
Ами нали трябва да се държи на минусова температура-как го топлите?
Поне до Т на тялото,нямам предвид горещо.
И как го давате-на айран ли?
И каква масленост-3,6% ли?
А коя марка е най-чиста и хубава на пазара в момента?

В хладилника, да.
Не го топля, давам го директно от хладилника.
С лъжичка.
3,6, да.
Не знам коя марка е най-хубава. Аз лично давам кафявото На Баба  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
аз също се пробвах с дъщеря ми да се захраним с кисело мляко , но само като вид следобедна закуска, защото тя също още си похапва АМ, но давам и кисело за разнообразие
също давам от хладилника с лъжичка и също така е Бор Чвор от 3,6 % и да аз също  вадя предварително нужното количество от хладилника , където го съхранявам до 2 дни най - много отворено....дано да съм била с нещо полезна
аз също имах съмнениея относно марката и начина на хранене-разредено или не, но сега като прочетох другите се уверих че е правилно.............Благодаря на всички за мненията
на мен ми помогнахте с увереност Hug
Виж целия пост
# 12
Съхранявам в хладилник,но го вадя по-рано.Давам го самостоятелно с лъжичка/Елена 3,6%/.
Виж целия пост
# 13
И  моята дъщеря почти отказва АМ и съм в голяма чуденка за киселото newsm78тя така и така не е от апетитните бебоци може киселото да и се отрази добре.Помогнахте ми с вашите отговори,но до кога да чак и аз се чудя...да откаже напълно АМ ли?
Виж целия пост
# 14
давам го като следобедна закуска-с плодове, бисквитка. Съхранявам го в хладилника. Докато приготвя останалите неща и то е готово с почти стайна температура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия