Каде за годишнина от Сватба

  • 1 070
  • 17
Здравейте с жена ми имаме годишнина от сватбата искам да и направя като подарък да я заведа някаде в чужбина за 3 дни
дайте съвет
Благодаря ви предварително
 
Виж целия пост
# 1
Турция - най-близо е и е сравнително евтино.
Гърция - малко по-скъпо, но пак близо.
Охридското езеро - вече не знам цените там как са.
Виж целия пост
# 2
Не знаеш ли какво би и харесало на нея.
Аз бих предпочела да ида в Турция или Гърция.
Виж целия пост
# 3
Тя би се зарадвала на всичко Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ами... Венеция и Париж са класиките в този жанр (романтичния, де)...

Но ако "бъдещ татко" означава това, което си мисля, най-добре питай доктора й къде ще я пусне... А ако е по-бъдещ, желая ви скорошно сбъдване на желанието!  Hug
Виж целия пост
# 5
Не вече се радваме на  син  който направи вече 1 г.
Виж целия пост
# 6
Според мен,където и да я заведеш,много ще се зарадва.Самият факт,че си се сетил е нещо...невероятно!Малко мъже биха се досетили така да зарадват съпругите си(за жалост).БРАВО!!!Поздравявам те! Hug Ако е заразно-гледай да заразиш повече мъже покрай теб Laughing,а ние жените-ще почерпим! Wink
Виж целия пост
# 7
Заведи я в Малта... Париж и Венеция са клише
И аз си мисля че където и да я заведеш ще остане много доволна  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Заведи я във Венеция, Париц, Рим.......
според мен където и да отидете- ще прекарате чудесно и изненадата ще е страхотна Peace
Виж целия пост
# 9
леле-ако повечето мъже бяха като теб щеше да е супер !!иначе щом е за 3 дни и аз бих препоръчала някаде по близо -да не ви минават дните в път
Виж целия пост
# 10
Темата май е за друг форум.
По въпроса - където и да я заведеш, ще й хареса.
Виж целия пост
# 11
леле-ако повечето мъже бяха като теб щеше да е супер !!иначе щом е за 3 дни и аз бих препоръчала някаде по близо -да не ви минават дните в път
Peace
Виж целия пост
# 12
Чудесен подарък си подготвил.
Ето и моите предложения за уикенд.
1. Турция, Гърция, Охрид и Метеора са най близо. Лошото е че почти 2 дни ти минават в път.
Екскурзия до Орхид или Истанбул излиза до 150 лева, Солун - до към 200.
2. Прага, Малта, Виена, Будапеща, Берлин, Париж. Специално за виена уикенд със самолет излиза към 300 лева на човек, в Париж до 250 (може и по малко). Гледам един уикенд в Болония със самолет - 195 лева, което е колкото до Солун но с автобус.
Цените са малко относителни, защото зависи кога ще пътувате.
Най добре се обади в някоя туристическа агенция. По някога има свободни места в последния момент и са на много добри цени.
Успех!
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички   bouquet
Виж целия пост
# 14
Според мен,където и да я заведеш,много ще се зарадва.Самият факт,че си се сетил е нещо...невероятно!Малко мъже биха се досетили така да зарадват съпругите си(за жалост).БРАВО!!!Поздравявам те! Hug Ако е заразно-гледай да заразиш повече мъже покрай теб Laughing,а ние жените-ще почерпим! Wink
напълно съм съгласна  Hug Според мен може да не я водиш в чужбина-във БГ също има хубави места.Важното е,че го правиш с любов  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия