Столче за кола Джордани Ундуетре

  • 728
  • 8
Има ли някой такова столче за кола - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1278 ?
Отзиви?
И по-специално ме интересува дамаската хубава ли е? Да не е от тези дето спарват?
Благодаря предварително на всички отзовали се!
Виж целия пост
# 1
поне вносителите ги нямат в момента, освен да провериш в някой магазин
Виж целия пост
# 2
 Ние имаме такова от няколко месеца и си го харесвам, а и детето също. Хареса ми, че е със собствени колани и може да се регулира височината на облегалката за главичката. Не мога да кажа дали спарва, защото в горещини още не сме го ползвали, но те като имат дунапрен отдолу, за да е по-меко на детенцето и все спарват. Старото ни столче беше с памучна дамаска и пак се потеше синковеца.
 Аз си го купих от магазин Бебе + и тогава имаха от всички разцветки. Най-добре е на живо да си го видиш и да прецениш.
Виж целия пост
# 3
veroniki, благодаря! Да, ще го потърся на живо да го видя, исках да разбера дали все пак си заслужава търсенето. И на мен много ми харесва заради самостоятелните колани, които липсват при повечето столове от тази категория.
Виж целия пост
# 4
от спарващите е 100%.....то като е закопчано хубаво детето каквото и да е столчето лятото в жегите се поти...дори и  с климатик....
Виж целия пост
# 5
Елсче, наистина до сега не съм виждала детски стол, чиято дамаска да не запарва Confused
Иначе този съм го виждала на живо и е симпатичен. Аз лично само бих се притеснила за съня на детето. Моята си спи сериозно в кола, а тези модели май нямат опция за издърпване напред. Не знам за вас, но Сияната е каприз голям и мисля няма да търпи от тези възглавнички, които са точно за целта.
Успех! Аз доста се колебах като избирахме стол. Сега съм доволна от него, но на всеки пожелавам едно - да е безаварийно возенето Praynig Hug
Виж целия пост
# 6
Асе, моят разбойник няма проблем да спи седнал в колата. И нашето сегашно столче има опция да се дърпа напред, но така и не сме я ползвали-събужда се (ама той едно време и в количката предпочиташе седнал да спи hahaha). Затова сега гледам поне такова, което да има част, която да държи главата, да не клюма много. И се надявах да намеря и някакво, което да не изпотява, ама явно наистина няма...
Виж целия пост
# 7
няма материя ,която да не спарва Peace материята е една такава лесн за закачане със счупени нокти и на чико е такава Simple Smile
Виж целия пост
# 8
да, от cпарващите е,но може да cложиш калъф-памучен.Те определено не cпарbат/ot opit/
до преди меcец нямаше проблем c  доcтаbката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия