Антидотиране?

  • 779
  • 2
Вчера ми се наложи да боядисвам с блажна боя и сега се чудя дали не съм антидотирала.
Според вас дали това е възможно, след като бях си вързала една блуза на два ката около носа и устата. Действието се развива около 10 минути. Ако има антидотиране за какви реакции да следя. Да поясня, че се лекувам от месец и нещо като съм имала 2 приема на лекарството, лекувам емоционални проблеми /тревожност/ и се повлиявам отлично!
Виж целия пост
# 1
Казвате, че се лекувате от месец и се повлиявате отлично.
Това би трябвало да означава, че някои симптоми са изчезнали или са с намален интензитет. Ако се е получило антидотиране, то логично ще започнат да се появяват симптоми, които вече сте успели да "преборите". Тогава може да напправите нов прием на лекарството.

Хомеопатът, на когото плащате да се грижи за вашето здраве, ви познава по-добре от нас и той би отговорил на въпросите ви най-добре от всички.
Виж целия пост
# 2
Казвате, че се лекувате от месец и се повлиявате отлично.
Това би трябвало да означава, че някои симптоми са изчезнали или са с намален интензитет. Ако се е получило антидотиране, то логично ще започнат да се появяват симптоми, които вече сте успели да "преборите". Тогава може да напправите нов прием на лекарството.

Хомеопатът, на когото плащате да се грижи за вашето здраве, ви познава по-добре от нас и той би отговорил на въпросите ви най-добре от всички.

Да разбира се, прав сте!
Вече се консултирах с моя хомеопат!
Зададох тук въпрос по принцип за признаците на антидотиране.
Благодаря за отговора Ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия