суеверия - помогнете

  • 3 940
  • 83
Здравейте майки!Моля да ми помогнете! Проблема е че чакаме бебето си чак  към 20 юни, но си купихме легълцето сега. Днес ходихме да го вземем и се оказа, че в магазина са го сглобили.Ние очаквахме да е разглобено, защото по-възрастни хора ни казаха, че не трябва да внасяме легло за бебе в къщи, след като то още не се е родило.Сега се чудим какво да правим и къде да го слагаме. Освен това не ни дават и да го разглобим - било на лошо. ПОМАГАЙТЕ!!!
Виж целия пост
# 1
Не се натоварвайте с глупости.
Сложете си леглото у дома и щастливо си чакайте бебето.
Не винаги е уместно да се слушат "по-възрастните" хора.
Суеверията са напълно ненужни.
По-добре се откажете да вярвате в такива неща навреме, защото като се роди бебето, ще ви се завие свят, ако решите да следвате всички сътворени суеврия и щуротии.
Виж целия пост
# 2
Ох майкооо, пак ли??!! Абе хора събудете се, в XXI  век сме #Crazy
Това наистина ли го смяташ за проблем? Мисля че здравето и живота на който и да е не зависи от подобни глупости, защо не си отпуснеш душата и не се нарадваш спокойно на покупките си?
И още нещо от личен опит- точно сега е момента да си доставиш максималното шопинг удовослтвие, защото последният месец вече съвсем тежи (не че на мен ми попречи и тогава де...)
Виж целия пост
# 3
Ние сглобихме и подредихме леглото на голямата ми дъщеря когато бях бременна в 7 месец. Детето сега си е живо и здраво.
Трябва да направите това което вие решите, а не това което казват старите хора /отнася се за повечето неща/.
Виж целия пост
# 4
Ние бяхме купили всичко предварително-легло също....беше сглобено,постелено и само чакахме бебчо  Peace
Виж целия пост
# 5
Поставяйте леглото на мястото му и си чакайте бебчето, в момента нямаш нужда от такива суеверия Peace
Виж целия пост
# 6
Миличка, въобще не се връзвай на подобни глупотевини. "Суеверие" означава "празна вяра", тоест не си струва да се притесняваш и разстройваш заради подобни бабини деветини. Най-добрия начин е да се вслушаш в себе си. Ако толкова те притеснява креватчето, говори с някои твои близки, които биха се съгласили да го съхранят у тях, докато се роди бебчето.
Виж целия пост
# 7
Това наистина ли го смяташ за проблем? Мисля, че здравето и живота на който и да е не зависи от подобни глупости, защо не си отпуснеш душата и не се нарадваш спокойно на покупките си?
Peace
И аз така мисля.
Виж целия пост
# 8
Изобщо не съм се водила от подобни суеверия. Леглото си го имахме от племенницата, количката и почти всичко си бяхме приготвили по раничко. Не мисля че това трябва да те тревожи.
Виж целия пост
# 9
Малее вие сте луди да вярвате.Аз като забременея живот и здраве всичко ще приготвя преди това.Като се роди вниманието ми ще е обърнато само към бебо и няма да имам време да ходя по магазините за неща, пък и не искам другите да ги избират вместо мен.Ако няма легълце като си дойде къде ще го настаним.Стига с глупостите в кой век живеете.
Виж целия пост
# 10
време си е за сглобено легло,я ги зарежи тези глупости нашето беше сглобено
Виж целия пост
# 11
И двата пъти леглото беше готово, дрешките изпрани и изгладени.
Виж целия пост
# 12
Месец преди термина всичко за бебето беше готово. Леглото стоеше сглобено в гаража и съпругът ми го сложи в стаята след като родих. Но не от суеверие, а защото правихме ремонт.
Виж целия пост
# 13
Ох, пак ли започвате с тези глупости hahaha Една седмица преди раждането детската стая беше готова, с леглото в нея - сглобено и застлано.
Виж целия пост
# 14
И аз не вярвам на тези суеверия. При първата ми бременност леглото беше купено месец преди раждането, сглобено и само си чакахме появата на бебо. Сега пак вече си имаме купена кошарка, но си стои в чантата, защото ме е страх, че баткото ще си я хареса и ще й види сметката докато се роди бебо Grinning. Не се затормозявай с подобни предрасъдъци, а се наслаждавай на бременността и на пазаруването за бебчето Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия