Цветна снимка

  • 1 750
  • 18
Мили момичета бях при доц.Маркова във Варна.Първата стъпка са хормони и цветна снимка.Хормоните вече ги направих в определените дни,но не си спомням и цветната снимка ли се правеше в определен ден от цикъла или няма значение.Моля ако някой знае да сподели,защото трябва да си запазвам час.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
ЦС се прави в първите чисти дни ,след като ти свърши Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря!
Виж целия пост
# 3
Първите един-два чисти дни след менструация и преди овулация.
Виж целия пост
# 4
Маркова мене ме вика за ЦС на осми ден от началото на менструацията. Моя приятелка също тогава.
Виж целия пост
# 5
Правила съм два пъти цветни снимки на 10-ти  ден от цикъла!
Виж целия пост
# 6
На мен ми казаха, че се прави от 8 до 12 ден след цикъла. Дано всичко да е наред при теб  newsm10
Виж целия пост
# 7
  Аз правих ЦС в АГ болница през март. Държат да се направи в първите чисти дни след МЦ, но до 10тия ден.
Виж целия пост
# 8
Тъй като скоро смятам да правя ЦС си позволявам да пиша тук, но и да попитам следното -
сетих се, че преди 4-5 години ми правиха лапаро за отстраняване на киста от яйчника, изрових си епикризата и там пише-
Маточна търба - дълга 10-12 см., без видими изменения, запазен фимбриален апарат....
Да разбирам ли, че ми е правена ЦС тогава или дори и да е да не разчитам на тези резултати от преди толкова години?
Виж целия пост
# 9
  Alm@, правена ти е лапароскопия, не ЦС. При ЦС се въвежда контрастно вещество, за да се проследи проходимостта на маточните тръби. Мисля, че ще ти се наложи да си правиш ЦС  newsm78. На този въпрос ,със сигурност може да ти отговори лекуващия ти лекар.
Виж целия пост
# 10
  Alm@, правена ти е лапароскопия, не ЦС. При ЦС се въвежда контрастно вещество, за да се проследи проходимостта на маточните тръби. Мисля, че ще ти се наложи да си правиш ЦС  newsm78. На този въпрос ,със сигурност може да ти отговори лекуващия ти лекар.

Лекуващ лекар ... нямам. Ходих на гинеколог и той каза, че не можело да ми правят лапаро и да не са вкарали контрасно в-во. Но, както и да е. Ще си направя цветна снимка то е ясно. Има ли някакво негативно отражение самата процедура?
Виж целия пост
# 11
Алма,по време на моята лапароскопия е проверена и проходимостта на тръбите,така че е напълно възможно и твоите да са проверени,макар че не е задължително да са извършили и тази манипулация.
Виж целия пост
# 12
Да, по епикризата която имам не се разбира и по-скоро е да не са ми правили, а и да са правили нали след всяка намеса има вероятност след време да се получи някакво срастване. (има ли емотиконка - "да чукна на дърво")  Laughing
Т.е. и на самото лапаро да е правена след него пак не се знае, след толкова време какво се е случило. Ще се прави ясно ми е, но пак питам-- както за фенестрацията чух отрицателни отзиви има ли и от тази манипулация такива?
Виж целия пост
# 13
Не мисля,макар че аз лично нямам цветна снимка.Нека някой,който е правил да каже,защото аз базирам изказването си на прочетено,а не на преживяно,за разлика от фенестрацията!
Виж целия пост
# 14
Алма, на епикризата пише ли дали са проходими тръбите или не?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия