Не може ли да подредим и този форум?!

  • 556
  • 4
Имам предвид, че другите имат по-приятни първи страници, няма толкова заковани теми.....
Ще бъде ли удобно/неудобно за нас, ако темите се групират. Например: една тема "Черни списъци по градове" и вътре в нея да са отделните теми по градове. Аналогично и с другите важни теми за лекари, педиатри и т.н.

Само питам и предлагам?!
Виж целия пост
# 1
За разлика от другите форуми, този не е дискусионен, а тип "справочник".
Иначе - нямам нищо против.
Изберете модератор, който да има желание да се занимава с това и да го направи както счете за полезно и добре.
За съжаление не смогвам с всичко, макар че се опитвам да работя по 26 часа в денонощието  Tired
Виж целия пост
# 2
За разлика от другите форуми, този не е дискусионен, а тип "справочник".
Иначе - нямам нищо против.
Изберете модератор, който да има желание да се занимава с това и да го направи както счете за полезно и добре.
За съжаление не смогвам с всичко, макар че се опитвам да работя по 26 часа в денонощието  Tired

Аз бих се наела да подредя форума, наистина е много разбишкан.
Нямам представа какви са правата и задълженията на модераторите, но отсега да си кажа, че след като се роди бебчо няма да мога да преглеждам и подреждам форума всеки ден.
Така, че не се натискам да ставам модератор, а по-скоро "подреждач" или временен модератор.
Виж целия пост
# 3
Samsara, не знам дали си обърнала внимание, но... вече ги няма многото закачени теми, които май бяха в основата на повдигнатия въпрос за подреждането на форума.
Има една закована тема, в която са сортирани линковете към другите важни теми - координати на лекари, черни и бели списъци и т.н.
Поради по-различното естество съм оставила отделно закачени темите за аптеките, за психолозите и за мамолозите.

Не мисля, че е нужно да се изготвя някакво пълно "съдържание" на форума, при положение, че има перфектно работеща търсачка.
Виж целия пост
# 4
Samsara, не знам дали си обърнала внимание, но... вече ги няма многото закачени теми, които май бяха в основата на повдигнатия въпрос за подреждането на форума.
Има една закована тема, в която са сортирани линковете към другите важни теми - координати на лекари, черни и бели списъци и т.н.
Поради по-различното естество съм оставила отделно закачени темите за аптеките, за психолозите и за мамолозите.

Не мисля, че е нужно да се изготвя някакво пълно "съдържание" на форума, при положение, че има перфектно работеща търсачка.

Наистина сега е по-удобно, но имам предложение координатите да се организират по градове и след това по направления.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия