Поставки за саксии на тераса

  • 6 054
  • 10
Иска ми се да си поставя такива на терасата http://www.snimka.bg/album.php?album_id=38774&photo=6, но за моята тераса няма да паснат, защото стената е доста по дебела от извивките на тези поставки, а и само такива съм виждала досега да се продават. Дали има и с по широки извивки  Rolling Eyes Дано сте ме разбрали за питането  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
И аз се записвам за идеи.Имам същия проблем с дебел парапет Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Разбрах те правилно, но дано и  ти ме разбереш правилно.. до вчера търсих и търсих по широки куки..това е най-широкото, което може да намериш за парапет. Опитай да я разшириш с клещи, но няма да помръдне много.
Виж целия пост
# 3
С клещи става, но трябва мъжка ръка. Брат ми си ги направи , но малко се поожулиха там където е работил с клещите. Но все пак стана сполучливо.
Виж целия пост
# 4
Съмнявам се, че по магазините ще намериш с по-широки "опашки". Питай мъжа си или баща си дали не може да ти направи такива с размерите на твоя парапет.
Виж целия пост
# 5
Със сигурност съм виждала поставки за саксии с по-широки извивки в Метро, но не бяха точно същия вид. Те са едни малко по-грубички, има само черни. Иначе извивката на тези, които съм гледала в метро са около 10см, а май има и по-големи.
Виж целия пост
# 6
Сеага се сетих, че мисля, че съм виждала такива по-широки и в Практикер, но не съм много сигурна.
Виж целия пост
# 7
Има и други, които са точно за широки парапети. Не знам обаче колко са надеждни, въпреки, че съм виждала доста такива по терасите. Ето за   това говоря.
Виж целия пост
# 8
 Thinking Ще проверя първо в Практикер следващия път, като се добера до там. Дано има по-широки  Confused mimoza1122, не знам ще стане ли само с клещи, доста малко е "аванса" за извиване  Grinning Ако намеря, ще изтипосам цветната си тераска тук  Flutter
Виж целия пост
# 9
Какво стана с поставките? Чакаме цветната тераска  Laughing
Виж целия пост
# 10
Моите са от Практикер и не са по-широки. Аз обаче накарах мъжа ми да ги монтира на широкия парапет, като заби куките за закрепяне в тухлата и отгоре залепихме плочките - стана ето така. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия