Най-омразната ви разкрасителна процедура

  • 3 035
  • 65
Коя част от разкрасяването намирате за най-досадно или пък неприятно? Сигурно за повечето ще е кола маска, но за мен например е лакирането. Ръцете ми треперят много и мразя като се оклепам заради този си недъг, затова го правя малко по-рядко отколкото трябва. Whistling
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260999.0
Виж целия пост
# 2
Не обичам да ходя на козметик за почистване на лице. Sad
Виж целия пост
# 3
Мразя да се лакирам(правя го много добре,но адски ме мързи да чакам докато изсъхне лака  Blush
Мразя да си правя прическата на косата след като я измия  ooooh! ей това напрао ме побърква,издухване, преси-мреси  #2gunfire
Виж целия пост
# 4
мразя колата маска,скубане на вежди,разгримирване ,боядисване на косата,солариумите и не се сещам сега за друго....обичам ,ох как обичам масажите
Виж целия пост
# 5
Мразя да се лакирам(правя го много добре,но адски ме мързи да чакам докато изсъхне лака  Blush
Мразя да си правя прическата на косата след като я измия  ooooh! ей това напрао ме побърква,издухване, преси-мреси  #2gunfire
и аз така, като добавя и колата- не че ходя космата като маймуна,ама пък не мога да си кривя душата,че на някои местица поболява доста и хем ме боли,хем си плащам за гяволъка Tired
Виж целия пост
# 6
Скубането на вежди. Ейййййййй тръпки ме побиват от туй чудо, текат ми сълзи от очите и направо полудявам. Милата ми козметичка като и кажа, че искам час за вежди и и настръхват косите направо.
Виж целия пост
# 7
фотоепилацията, мразя и да се лакирам сама
Виж целия пост
# 8
Скубането на космарлака  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Мразя да се лакирам(правя го много добре,но адски ме мързи да чакам докато изсъхне лака  Blush
Мразя да си правя прическата на косата след като я измия  ooooh! ей това напрао ме побърква,издухване, преси-мреси  #2gunfire
и аз така, като добавя и колата- не че ходя космата като маймуна,ама пък не мога да си кривя душата,че на някои местица поболява доста и хем ме боли,хем си плащам за гяволъка Tired

Е,да,вярно,че обезкосмяването май е най-гадното  Thinking Прибавам и него  Peace
Виж целия пост
# 10
Махане на лака с лакочистител  Tired
Скубане на вежди  Crazy
Мустакоотстраняване  Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
махане на мустака с кола

почистване на лицето от черни точки

антицелулитните масажи
Виж целия пост
# 12
Обезкосмяването - крака и триъгълник.  На ръцете не ми е досадно. Нямам мустак => няма обезкосмяване там.
Голяма досада! Но от друга страна самия процес да гледам как се махат и става гладичко ми доставя удоволствие.  Flutter
Виж целия пост
# 13
Аз изглежда съм ненормална,защото умирам за всички процедури.Дори колата маска не ми е неприятна.А в къщи,ако ми се наложи да използвам епилатор,направо ми действа като масаж на краката.Във фризьорският салон обичам да стоя колкото може повече.Изобщо много обичам да си играе някой с мен.Имам предвид разкрасително,то се знае.
Виж целия пост
# 14
Педикюра ми е най-досаден.Направо ме хващат нервите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия