какво смятате за д-р карагьозян

  • 1 091
  • 3
Здравейте,ще раждам секцио при д-р карагьозян във Втора градска болница в Пловдив.Ако някай знае повече информация за болницата и за това кой води операцията,колко пари струва,какво ти правят преди и след операцията(с пълна упойка) ,ще му бъда мното благодарна .Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Почети в черният списък и ще разбереш много неща.Определено не е лекарят който беше в началото на своята лакарска практика.
Виж целия пост
# 2
Дайте да прочета и аз този черен страховит списък
Досега гледах на търсачката и освен някаква девойка, където се е правила на интересна и не е искала да си плати, в резултат на което дори не го е видяла, пък заплашва чак и със съд, друго не видях.
Първото ми раждане беше във Втора Градска, даже на търсачката излезнаха мои мнения от 2004 - ами, нямам забележки никакви към човека. За първо раждане и нормално, съм доволна. Е, верно повече епизиотомия, ако така се пише, но няма пълно щастие...
Бременността не ми е следил, пое ме някъде към седмия месец, родих и всичко беше наред.
За секцио не знам колко е майстор.
Но първата ми бременност беше без проблеми, раждането също. Доколко го дължа на него, не мога да кажа, понеже не съм специалист.
Но чак пък да се говори - не е лекаря, който беше, да не си му правила преглед през годините.  Simple Smile
Нищо лично, ама ми писна форумите да изкривяват картинката - и в двете посоки - и възхваляване и пълно отричане.
Виж целия пост
# 3
Пеглед не съм му правила,но имам приятелки на които е правил секцио преди години и след това са ходили при него на прегледи.В началото е бил добър  и внимателен,  но след това  не се е отнасял с нужното внимание.Или може би трябва задължително да платиш за да те прегледа съвестно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия