Кисело мляко с бисквити

  • 1 875
  • 27
Здравейте,
може ли да се дава за вечера на почти 11 месечно бебе,кис.мляко с бсквити?
Засищащо ли е?
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 1
аз давам вече и се засища, но го смесвам и с плодове че все ми се струва че киселото мляко е много.
Виж целия пост
# 2
здравей,оказва се че нашите бебешори са набори,с 3 дни сме по-малки от вас Heart Eyes
какво имаш предвид че кис.мляко е много?
Виж целия пост
# 3
нали някои казват че е по-добре киселото мляко да се въвежда по-късно и аз затова давам но за да не прекалявам с количеството слагам различни пресни плодове. Така като количество става повече с не много кисело мляко.
Виж целия пост
# 4
Аз дадох кисело мляко след годинка.
Ако все пак си решила да даваш,според мен е по-добре да е за следобедна закуска,а за вечеря да си истане АМ.
Иначе и аз давам и с бисквитка и плод  Peace
Виж целия пост
# 5
Според мен не е рано.Познавам майки,които дават на децата си кисело мляко от 7-8 месечна  възраст.Аз все още не давам,но по простата причина,че моят син не го хареса.Опитвам вече няколко пъти.
Виж целия пост
# 6
аз чак сега погледнах че става дума за вечеря. Аз го давам за следобедна закуска. За вечеря пробвах каши но не я засищаха и се отказах. Давам само АМ:
Виж целия пост
# 7
Да, може да даваш кисело мляко с бисквитки на тази възраст, но по-скоро за закуска или следобед за разнообразяване на менюто. Наистина вечер е по-добре бебето все още да пие АМ.
Виж целия пост
# 8
Аз давам бисквити с кисело мляко за закуска сутрин. Вечер все още пием АМ. Струва ми се, че ако през деня детето си е хапнало достатъчно млякото вечер ще му е достатъчно. Ако не отказва да пие мляко, разбира се. Ако искаш нещо по-засищащо за вечеря, пробвай със супа Simple Smile
Виж целия пост
# 9
r аз мисля,че за закуска-сутрешна или следобедна
Виж целия пост
# 10
Може да даваш  Peace
Виж целия пост
# 11
Може да, аз лично винаги добавям и плод. Любимото му е кисело мляко с ябълки, бисквити и канела.
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви много Simple Smile
зададох въпроса,защото вечер не ще да си пие млякото.
Единственото което остана е вечерното и той не го иска вече Sadзатова зададох и др.тема за Хип 3,решила съм да сменя да видя дали ще го хареса.
Виж целия пост
# 13
Според някои мнения тази комбинация била засищаща и подходяща за вечеря.

Аз давам следобед.
Виж целия пост
# 14
Може, но по-добре на закуска или на следобедното хранене. Моят син хич не одобри киселото мляко, смесено с бисквити. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия