Къде да заведа днес детето си да усети че е празник?

  • 1 108
  • 13
От сутринта търся в нета къде какво има организирано, но не намирам нищо. А разказах на детето че днес е празник. Къде да го заведа за да го усети? Наистина ли няма нищо организирано?  Липсват ми манифестациите.  #Cussing out Тогава поне можехме да се облечем празнично и да излезем по улиците във весело настроение. Сега освен на кино или на сладкарница май няма къде другаде да отидем.
Виж целия пост
# 1
http://focus-news.net/?id=n944125

Анархисти или комунисти избираш? Grinning

Шегувам се. Е, на 6 май ще можеш да го заведеш на парада на армията.

Има интересна изложба в НИМ. Не е особено първомайско, но може да му е интересно на детето.

Виж целия пост
# 2
В Борисовата градина още в седем сутринта монтираха сцена, а продавачите на пуканки и балончета бяха заели стартови позиции. Малко по-късно започнаха да пристигат пенсионери с червени знаменца.
Рапорт даден!
Виж целия пост
# 3
днес е ден на труда, да почисти около блока !
Виж целия пост
# 4
то аз не знаех че е празник.
посадете цвете заедно или полейте дръвче.
 bg
Виж целия пост
# 5
Разходете се до езерото Ариана, покарайте водно колело, купи му балон, нещо сладко, разходете се. Заведи го на детски театър или в природо-научния музей...
Първата част е да усети, че е празник, втората- за кеф...
Виж целия пост
# 6
Борисовата!
Виж целия пост
# 7
А утре отидете на цирк Балкански (щото днес няма).  Аз тъкмо купих билети.
Тук е мястото и да препсувам Патиланци, че бяха решили вчера да почиват (защо ли точно вчера). За втори път ми правят мноого лошо впечатление..
Виж целия пост
# 8
Ако харесва БТР, го заведи на Ариана.
Виж целия пост
# 9
  Няма ли манифестацийка?
Виж целия пост
# 10
А утре отидете на цирк Балкански (щото днес няма).  Аз тъкмо купих билети.
Тук е мястото и да препсувам Патиланци, че бяха решили вчера да почиват (защо ли точно вчера). За втори път ми правят мноого лошо впечатление..

Къде са цирк балкански? И аз искам да заведа моя.
Виж целия пост
# 11
Къде са цирк балкански? И аз искам да заведа моя.

До МОЛ-а на Стамболийски.
Виж целия пост
# 12
Не от11ч е имало "купон за бабички"организиран от БСП в Борисовата градина Joy
Виж целия пост
# 13
Ние им подарихме празник вчера следобед - ходихме в Борисовата - пързаляха се на пързалките, возиха се на водно колело, ядоха сладолед, караха колички, ходихме на пица - разкош.
Днес ги изпратихме на гости на роднини в Сливен - ще ходят на 2 годежа, а следобед ние бяхме с приятели в Борисовата, а после на кръчмичка в Тазмания /Надежда/. Довечера сме на дискотека. Утре заминаваме Сандански-Солун. Прибираме се на 5-ти, че децата се връщат и ще ги водим на   цирк. На 6-ти сме на заведение, че половинка е Жоро. Изобщо, пълна програма. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия