Ясновидци 3

  • 26 458
  • 587

Анкета

Харесва ли ви предаването?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 13 май 2008, 21:01

Добре дошли в новата тема.

УЧАСТНИЦИТЕ В ШОУТО

Ясновидци
Ясновидци 2
Виж целия пост
# 1
 Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Честита ни нова тема! Мерси, Валче!   bouquet Ще пуснеш ли една анкетка за фаворитите ни?  Wink
Виж целия пост
# 3
Ади иаз тук  Wink въпреки че изпуснах края на другата
Виж целия пост
# 4
И аз какво дакажа сега, че да не звучи като "запис" Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Хмммм, аз да питам Усмивка ! от къде знаеш, че точно тези 3 жени отиват на финала? Водещия в края на миналото предаване, ако не се лъжа каза, че една от фаворитките до момента, ще си отиде по своя воля!
Виж целия пост
# 6
В руския вариант, се гласува със СМС-и за последните трима.
Ако М.Х. не поизтръска джоба на драгия зрител чак няма да повярвам на очите си.
Виж целия пост
# 7
Хмммм, аз да питам Усмивка ! от къде знаеш, че точно тези 3 жени отиват на финала? Водещия в края на миналото предаване, ако не се лъжа каза, че една от фаворитките до момента, ще си отиде по своя воля!
Неее, каза, че сама е пожелала да си тръгне, но не, че си тръгва  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Ян Бибиян, стори ми се че много грубо и провокативно звучиш в последното си съобщение в предишната тема. Ако имаш някакви доводи, готова съм да чуя, ако не, моля без лични квалификации и заяждане!
Виж целия пост
# 9
xenia, а защо има различни видове ТАРО?  Thinking
Виж целия пост
# 10
Ян Бибиян, стори ми се че много грубо и провокативно звучиш в последното си съобщение в предишната тема. Ако имаш някакви доводи, готова съм да чуя, ако не, моля без лични квалификации и заяждане!
Не бе муцка. Просто не обичам да споря с хора, които не умеят да губят.
Щом смяташ, че водещия се е объркал, значи се е объркал. Точка.


Виж целия пост
# 11
Ян Бибиян, стори ми се че много грубо и провокативно звучиш в последното си съобщение в предишната тема. Ако имаш някакви доводи, готова съм да чуя, ако не, моля без лични квалификации и заяждане!
Не бе муцка. Просто не обичам да споря с хора, които не умеят да губят.
Щом смяташ, че водещия се е объркал, значи се е объркал. Точка.

Ние тук на печеливши и губещи ли си играем?
Нито споря с теб, нито имам детски мераци за "победи".
Уточнявам как стоят нещата. Следващия път пропусни "муцка" и смегчи тона за да не предупреждавам модератори.
Виж целия пост
# 12
 Joy Joy Joy Искам да видя кой ще сложи бан за "муцка".
Виж целия пост
# 13
Aз имам малко златно таро /подарък от моя дружка от Германия/ ама даже и не съм си направила труда да го разгадая!Но сега ме запалихте и ще го разнищя това таро! Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Заповядайте в темата за таро във форум "Хоби"!
Шушон, на практика тарото си е таро независимо в какъв стил и как са нарисувани картите. Има и няколко вида малко по-различни системи, които са по-рядко използвани, но принципите и там са подобни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия