Хотели на Златни пясъци

  • 4 628
  • 10
Ходил ли е някой в хотел"Писател"-Златни пясъци?Какви ви са отзивите за този хотел?
Виж целия пост
# 1
Хотели бол , що пък точно на Писател ??
Виж целия пост
# 2
Хотели бол , що пък точно на Писател ??
искам да знам какви са условията и става ли за почивка хотела
Виж целия пост
# 3
Аз съм била там преди 12 години беше много хубаво  Crazy
Ама сега  Thinking нямам идея
Виж целия пост
# 4
Аз съм била там преди 12 години беше много хубаво  Crazy
Ама сега  Thinking нямам идея

И аз преди 12 години Simple Smile
Нямам представа сега как е и на кого е хотела. Преди 12 години познавахме собствениците, но нямам никаква връзка с тях.
Виж целия пост
# 5
Мисля със семейството ми на отидем за седмица, ако някой е ходил да сподели и изкаже мнение, благодаря ви!!!
Виж целия пост
# 6
Някой дали е бил в този хотел? Иска ми се да отидем на по-спокойно, зелено място и като цяло Златни пясъци ми харесва. Специално за този хотел гледах достъпни за нас оферти и затова се насочих към него, но ако някой има добри впечатления от друг хотел там също ще ми е от полза.
Виж целия пост
# 7
И аз го гледах този хотел но нямам спомени от миналото лято за него. Бяхме по 6 септември в хотел Риу Вива и останахме доволни. Спокойно, в горичка и добро обслужване.
Тогава пак гледахме и Екселсиор и Сънрайз и те така на по задна линия но в горичка, влакчето стига до тях спокойно и чисто. Тази година решихме да бъдем там. Дано да съм ти помогнала newsm78
Виж целия пост
# 8
mama_mima ,агенция ли ви направи резервацията или вие направо с хотела се свързахте?
Виж целия пост
# 9
здравейте ние това лято ще почиваме там вече изпратих капарото.АЗ НАМЕРИХ ТОЗИ ХОТЕЛ ОТ САЙТОВЕТЕ,обадих се и направих резервация-надяван се да останем доволни,изглежда много добре ще видим само храната дали ще отговаря на офертата
Виж целия пост
# 10
Здравейте,мисля това лято да ходим на море около плаж"Кабакум", струва ми се че там ще е чисто и спокойно. Моля, препоръчайте хотел около спирка "Журналист" . Някой ако е ходил в комплекс"Ален мак 7" да каже как .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия