Някой ходил ли е в "Моравско селце "

  • 1 485
  • 10
Намира се близо до Разлог , Биохотел !
http://www.biohotel-bg.com/
 Много ми харесва природата на снимките в сайта , планини от двете страни , готино изглежда ! Искаме да отидем лятото , ако някой е ходил да сподели впечатления    bouquet
Виж целия пост
# 1
Привет tji, ние сме били в Моравско село преди 2 години, тъкмо го бяха отворили.
Останахме изключително доволни, от къщичките, от обслужването... сега обаче виждам че са позавишили цените, надявам се да не са влошили качеството.
Ако имаш някакви конкретни въпроси - питай

ПП ние бяхме по 3-ти март за 2 нощувки. 
Виж целия пост
# 2
И на мен много ми хареса на сайта и направих резервация за 1 и 2-ри май  Peace дотук добре  #Crazy но на 30-ти на обяд, както се разхождахме из Мелник доволно  Wink  ...ми се обадиха от хотела, за да кажат, че много съжалявали, но нещо имали проблем с резервациите  Sick и нашата я отменяли, тъй като за нас места на практика нямало  #Shocked Та не успяхме да го видим на живо  Rolling Eyes
Добре, че успях да намеря другаде набързо места, та не ни провалиха съвсем почивката  #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Аз съм ходила, но ми беше скучно.
Това са 5-5 къщички с по 2-3 апартамента. Една механа и това е.
Няма забавления, скучно е. Въпреки че се разхождаме до Разлог и всичко, което беше наблизо.
Имаше езда на коне - нямаше човек да доведе конете.
Сертифицирани са за производство на екологични продукти и това беше най-хубавото.
Собствениците са много свестни и мили хора.

Ако имаш въпроси питай.
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви много , изпратила съм запитване колко ще ни излезе като пари за 4-ма за 7 дни и ако ни устройва и решим ще питам много Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 5
а какво значи, че готвят с екологични продукти? в смисъл си отглеждат сами всичко и с него приготвят менюто ли? а вкусно ли готвят? какво горе-долу предлагат? много въпроси станаха, ама чревоугодници сме, какво да се прави Laughing
Виж целия пост
# 6
Много интересно наистина  Peace
Виждала съм табелата за това Моравско село - една такава очукана и малко като за долнопробен мотел. А на сайта се виждат едни много симпатични къщички.
Ако някой е ходил и на мен ще ми е интересно да сподели, присъединявам се към въпросите на Aurora   Blush
Особено дали готвят вкусно и как са цените в ресторанта?
Има ли пътечки,по които човек да прави разходки - не по 30 мин а по 3-4 часа и отгоре?
Ако да, смятам да посетя местенцето лятото  Flutter  - не съм по ските, много ми е хлъзгаво  Mr. Green

П.П. Снимките на детския кът с голото дете направо ме убиха  Shocked
Виж целия пост
# 7
да споделя аз, макар , че моите впечатления са от преди две години.
наистина табелата е невзрачна - и пътя до самия комплекс беше доста кален. Но къщичките бяха супер , топли, чисти , нямахме забележки. Тъй като бяхме там за 3 -ти март вечерта прекарахме в Разлог. Не си падаме никак по ските и отказахме на домакините да ни закарат до пистите на Банско и да ни вземат карти.
станахме към 11.00 - 11.30 и влязохме в механата да "закусим" . По принцип в цената бях прочела че влиза и закуска, но в този час предполагах че изобщо няма смисъл да си помислям за нещо подобно. Поръчахме си мекици - домашни и пържени филии със сирене прясно (беше суперско) и сладка - домашно правени. млека, кафета и т.н.  Embarassed за нас закуската е винаги ритуална...
както и да е - да не се отклонявам - поискахме сметката и Изненада- казаха ни че влиза в цената...

наистина менюто не беше някакво огромно, но беше вкусно и добре приготвено.

Разбира се забавления нямаше, като за нас (тъй като не сме скиори), но ние и сами сме си достатъчни.
Доколкото разбрах от домакините - те предлагат и еко пътеки в планината, както и рафтинг

ами за сега спирам, защото ще прозвуча като рекламно лице на Моравско село  Grinning
Ако мога да помогна с още нещо , питайте
Виж целия пост
# 8
И на мен много ми хареса на сайта и направих резервация за 1 и 2-ри май  Peace дотук добре  #Crazy но на 30-ти на обяд, както се разхождахме из Мелник доволно  Wink  ...ми се обадиха от хотела, за да кажат, че много съжалявали, но нещо имали проблем с резервациите  Sick и нашата я отменяли, тъй като за нас места на практика нямало  #Shocked Та не успяхме да го видим на живо  Rolling Eyes

Това май им е практика. И на колежката ми се случи същата случка, макар 100 пъти да пращаха мейли и да си говорят по тел. newsm78 Другите пък се оказаха настанени не там, където резервраха, след изрични уговорки, че държат точно на чардаците.
Иначе мястото било хубаво.
Виж целия пост
# 9
Аз бях скоро там на 7-8 май, точно след празниците и нямаше никой друг освен нас. Природата, двора, къщичките ни харесаха. Гледката е страхотна. Имаше едно футболно игрище на което поиграхме малко. Карахме и колела първия ден, но терена е много лош, поне на мен ми беше трудно. Разхождахме се до хижа Вихрен, до Банско, Разлог. Закуската можеше да се избира (пържени филии, мекици, омлет, сандвич), ние си избрахме сладко, масло, каквато е традицонната закуска и бяхме доволни. Едната вечер хапнахме там пак, само една зелена салата, която си поръчах беше много странна, оцета ли , незнам, но миришеше ужасно. Другите неща си бяха ок (миш-маш, шопска, качамак).
Мисля, че за семейства с деца ще е по-интересно, имаше някакъв детски кът на двора.
Виж целия пост
# 10
Били сме - страхотна почивка сред природата!!!  Тихо, спокойно, откъснат си от цивилизацията...Проблем с резервацията не сме имали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия