изпаднах у дилема

  • 2 815
  • 64
8 години не съм напускала страната покрай работа, дечурлига и т.н.  Най-накрая  мъжа ми спретна една екскурзийка без да ме пита, много се зарадвах и чаках датата на заминаването с нетърпение. Ето, че тя идва, а нас ни тръшна грип. Аз ще се оправя, обаче не съм спокойна за хлапетата, малкото (на 1 год) е на Аугментин, голямото само кашлицата му остана.  Две жени ще ги гледат в къщи, обаче пак няма да съм спокойна, а така ми се пътуваше..хмм. Вие бихте ли тръгнали?
Виж целия пост
# 1
Аз не бих.
Виж целия пост
# 2
Приятна почивка! И не се притерснявай!
Ако не отидеш, не само ще съжаляваш, но и мъжа си можеш да разочароваш.
Децата ще са добре, и ти имаш нужда от почивка.
Виж целия пост
# 3
Ох, имам и още как.. ама дали ще е почивка като ги мисля.  Ще съкратим престоя до 5 дни, ако тръгнем.
Виж целия пост
# 4
О, тръгвам и още как! Кога заминавате?
Щом си сигурна, че са предписали правилния АБ няма страшно.
Виж целия пост
# 5
С мъжа ти имате нужда от почивка и ценно време един с друг, така или иначе изцяло посвещаваме цялото си време само на децата, когато можем да откраднем няколко момента не е за изпускане. От друга страна съм майка и знам как те гложди от вътре. Не е лесно решение, но направи така както ти подсказва сърцето и най-вече така че да не съжаляваш после. Peace
Виж целия пост
# 6
О, тръгвам и още как! Кога заминавате?
Щом си сигурна, че са предписали правилния АБ няма страшно.

В неделя, имам още един ден да видя как ще се развият нещата при малкото.  Такъв каръшки момент отдавна не бе ме спохождал..
Виж целия пост
# 7
НА децата бързо им минава, спокойно. Според мен утре всичко ще е наред и в неделя ще си далече от тукSimple Smile Маалко ти завиждам (благородно) и ти желая приятно прекарване!
Виж целия пост
# 8
Да, бих тръгнала.
НА децата бързо им минава, спокойно. Според мен утре всичко ще е наред и в неделя ще си далече от тук:) Маалко ти завиждам (благородно) и ти желая приятно прекарване!
Peace
Виж целия пост
# 9
Приятна почивка! И не се притерснявай!
Ако не отидеш, не само ще съжаляваш, но и мъжа си можеш да разочароваш.
Децата ще са добре, и ти имаш нужда от почивка.
Peace
Виж целия пост
# 10
Аз бих тръгнала.Децата ще се оправят , не си пропускай възможността за пътуване Peace
Виж целия пост
# 11
Аз бих заминала.Така или иначе имаш сигурни гледачи нали?
Виж целия пост
# 12
Това щях да питам и аз... сигурни ли са ти гледачите??? Можеш ли да разчиташ, че ако се наложи нещо непредвидено ще се справят???  Peace
Виж целия пост
# 13
Е ти самата каза,че децата вече са по-добре.Не му мисли,а събирай багажа Peace
Виж целия пост
# 14
Аз бих заминала, но мъжа ми в описаната ситуация не можеш го мръдна с топ от къщи Laughing
Имаш време да видиш дали се оправя детето Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия