Как трябва да изглежда булката на втората си сватба

  • 5 729
  • 60
 Пускам темата тук, дано да съм оцелила. В края на лятото ми предстой сватба. И за двама ни това ще е втори брак. Сега разсъждавам как трябва да изглеждам. Малко ми се струва нелогично пак да съм в бяла рокля с цветя и финтифлюшки. Изобщо уместно ли е бялото в този случай? А и какво да избера? Рокля или костюм? Аз съм на 34 и с около 7-8 кг над нормата? Дайте някакви идеи.
Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Мисля че булчинска рокля като на първата сватба няма да върви, а ти едва ли искаш такава. )))
Но може пък някаква друга рокля, светла, или каквото ти хареса, дълга, къса, няма значение. Малък букет и всичко е ок. )))
Не е казано пък че трябва да е нещо съвсем обикновено. )))
Виж целия пост
# 2
Много е просто - облечи нещо, което ти отива.  Laughing Има толкова красиви модели на рокли по модните сайтове, по магазините също - в какви ли не цветове, цветята са на мода това лято.
П.П.Аз също съм се женила два пъти, нито един от които в булчинска рокля (не си падам по сватбите и въобще всенародните празненства).
Вторият път се омъжих в бяло, обаче с панталон.
Виж целия пост
# 3
Става с някаква рокля, която да не е снежнобяла. Примерно цвят шампанско, екрю, бледорозово, бледолилаво...
Може и с бял костюм.
Някакво симпатично малко букетче и както казваш - без излишни финтифлюшки Peace
Виж целия пост
# 4
Много труден въпрос - всеки човек е с различен вкус и е трудно да се даде съвет Аз на твое място бих погледнала абитуриентките и сто на сто би ми хрумнало нещо, което хем да е в крак с модата, хем да отива и на годинките (лелеее, много бързо се занизаха напоследък при мен ), е и на кг естествено

Успех
Виж целия пост
# 5
Tq trqbwa da byde sebesi ako ti otiwa bqlo badi w bqlo, no spored men mn zawisi kakaw model 6te si haresa6 za6toto na razli4nite modeli im otiwat razli4ni cwetowe, a i mn zavisi ot cweta na kojata ti, ako si mn bqla i s bqla roklq malko 6te se obezli4i6, no ot dr strana na tamnata kova pak j hodqt mn cwetowe kato 6ampansko , ekru.... Sigurna sam 4e 6te bade6 edna mn KRASIWA BULKA  , neslu6ai nikakwi zakosteneli predrasadaci, a si izberi naj- dobroto za teb
Виж целия пост
# 6
много благодаря за отговорите  Simple Smile не очаквах, че толкова бързо ще получа толкова много отзиви   bouquet
аз по принцип не си падам по финтифлюшки и гизденици. то и на първата си сватба сама си направих косата и се гримирах. мислех, че лесно ще измисля какво да облека, но сега като се замислих доста протоколни въпроси изникнаха в ума ми. по принцип май бялото ме прави по-дебела, та се чудех дали може да е в по-тъмен цвят роклята.
ще чета съветите ви с внимание  Hug
Виж целия пост
# 7
http://www.vogue.co.uk/shows/photos/Default.aspx?showID=5225& … show&pageNo=2
Погледни и тук, има добри идеи. Аз лично съм за дългите рокли в нежен пастелен цвят.
Виж целия пост
# 8
Облечи се както ти ще се чувстваш удобно... не би трябвало да те интересуват другите !!! Аз например бих пак се облякла в бяла рокля... какво от това , че е за 2ри път??? 
Виж целия пост
# 9
Като прочетох темата ми дойде спонтанният отговор:Трябва да изглежда влюбена!
А облеклото-както би се чувствала най удобно.Цвят може би шампанско ,екрю,светло и ненатрапчив цвят.Ама ако това не са твойте цветове,затова послушай себе си как и с какво би се чувствала най добре!!!Сега прочетох че имаш известни притеснения-ами това което искаш да се скрие в по тъмен цвят,акцентирай на това което искаш да изпъкне и ...ще си супер!
Виж целия пост
# 10
Аз кумувах на сватба на мои близки в подобна ситуация. За момчето беше първи брак, но момичето е вдовица. Е, дори аз се шокирах от снежнобялата и рокля. Смятам, че това е проява на много лош вкус и липса на всякакво уважение към паметта на починалия.
Иначе не виждам причини роклята да не е булчинска или по-екстравагантна, просто не трябва да е бяла, според мен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз бих предпочела костюм от две части.Стои много стилно.Но ти си решаваш. Peace
Виж целия пост
# 12
         Варианти има много, както се чувстваш най-добре ти, така ще е най-добре  Peace Не виждам нищо лошо да си с булчинска рокля, ако харесваш такива, но на мен ми допада много и идея за пъстра рокля на цветя, още повече, че казваш лятото ще е  Peace
Виж целия пост
# 13
 според мен трябва да се обле4е6 както на теб ти харесва!...и смятам бялата рокля за напълно уместна за това-та нали се омъжва6!хората,които се женят втори път да не са ...."прокажени"! newsm78............ hahaha
Виж целия пост
# 14
Булката на втората си сватба трябва да изглежда по-добре от булката на първата си сватба, понеже може да е за последно. Grinning
С хубава, стилна рокля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия