Любимите филми на сина ми!

  • 1 871
  • 15
Сина ми Кристиян е много палав, но когато му пусна любимите филми, се спира и поне 30 мин не мръдва. Дори за единия от тях "Колите" /The cars/ се подготвя предварително, като си взема количката - главен герой и я стиска по време на гледането. Други филми, които са му любими, а и аз нямам нищо против да гледа, тъй като са и доста образователни са сериалите "Костенурката Франклин" и някои епизоди на "Мечо Пух". В "Колите" и "Мечо Пух", въпреки, че и те са доста възпитателни, ми се струва, че малко повече се набляга на традиционно американския начин на живот, докато във филмчето за костенурката по-добре са пресъздадени различни житейски ситуации, в които рано или късно попада всеки.  bowuu Моля споделете вашите деца какви филми обичат.   bouquet
Виж целия пост
# 1
"Звездни рейнджъри" по Джетикс. Знаят наизуст имената на актьорите, всички роли, всички реплики при преобразуването на момичетата и момчетата /който го е гледал или слушал ще ме разбере/. Сега имам задачка да търся по магазините за играчки ...преобразуватели.  Shocked "Ама и за мен и за бате!" Tired


"Цар Лъв"- особено "Хакуна матата", а отскоро и "Ледена епоха"
Виж целия пост
# 2
"Франклин" ни е любимец! Peace
"Рейнджърите" съм ги забранила със закон вкъщи Naughty-много тъпо филмче.
Иначе сме по "модата: доскоро бяха Трансформерите, после Наруто, а сега Бионикъл. Естествено сме фенове на класики като Шрек и Ледена епоха.
Виж целия пост
# 3
"Колите" ги преболедувахме вече/слава богу,че имах чуството че никога няма да спре да ги гледа.........както и да купуваме де що има нещо с тях/.....все още са ни актуални "Мечо Пух","Щрек" и "Ледена епоха"....,но особено любими са му"Динозавър" и "Земята преди време"-благодарение на темата за торентите в Нашите деца ги открих-оттам съм намерила и още доста други интересни/според моите критерии/ филмчета ,но той не всякога е на едно и също мнение с мен/новите филми ги гледа максимум до средата/
За протокола-Сами е на 4 и гледа максимум едно филмче дневно-след вечеря/за да могат мама и тати да гледат Тв през това време/...малкия още не се заглежда в нищо по-дълго от реклама.
Виж целия пост
# 4
"Динозавър" е любимият филм на синът ми, на 3г. е. Има един момент, в който един метеорит пада в океана и се вдига огромна вълна, това се гледа по 10-15 пъти един след друг. Купих му играчки динозаври, но от няколко дни големи молби падат да му купя вълна Mr. Green
Виж целия пост
# 5
"TMNT" или по-известно като "Костенурките нинджа". Освен игралният филм, естествено е луд и по серийните.
Имахме период, около 3 беше, когато можеше да гледа по няколко пъти на ден Шрек (не че му давах де  Shocked) всеки ден и ревеше де що види жив човек срещу му в позата на Шрек.
Като цяло, не отказва да гледа никоя анимация  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
"Звездни рейнджъри" по Джетикс. Знаят наизуст имената на актьорите, всички роли, всички реплики при преобразуването на момичетата и момчетата /който го е гледал или слушал ще ме разбере/.


И моята дъщеря не може без Джетикс и въпросния сериал. Дори и мен ме пита кой ми е любимият герой. Ще добавя тук и "Русалките" отново по Джетикс. Да си призная и аз хвърлям по едно око на този филм.
Виж целия пост
# 7
"Наруто" и "Звездни рейнджъри" по Джетикс. Като "Наруто" естествено държи първенството. От скоро и някакво анимационно филмче за Тутенщайн, мисля че пак по Джетикс. А иначе от тези, които не са серийни, може да се каже че обича всички - Шрек, Ледена епоха, Земята преди време и т.н. Няма какво да ги изброявам, всички ги знаем Simple Smile, не му забранявам да гледа никое филмче, много добре си спомням как аз с нетърпение чаках да дойде поредната серия на "Седморката на Блейк" например.
Виж целия пост
# 8
Не мога да кажа за филм, а за ТВ предаване - Cartoon Network  Sick Гади ми се от героите там, обаче моят син така напредна с английския откакто гледа  ooooh! И вади страхотно произношение!
Виж целия пост
# 9
Не мога да кажа за филм, а за ТВ предаване - Cartoon Network  Sick Гади ми се от героите там, обаче моят син така напредна с английския откакто гледа  ooooh! И вади страхотно произношение!
  Моят големия /9г./ още ги гледа ooooh! ,но наистина се учи английски.
Баткото зяпа с голямо удоволствие "Н2О" по jetix, иначе е фен на Хари Потър /чака с нетърпение новата серия/, "Хрониките на Нарния", "Артур и минимоите", "Каспър среща Уенди", "Междузвездни войни" и др.
  Малкият дзвер/3г./- "Цар Лъв"1,2,3,"Мечо Пух", "Шрек", "Роботи"," Мулан", "Книга за джунглата", "Гарфилд", "Франклин"," Ледена епоха", "Лило и Стич", "Мравката Били", "Палечка" "Телетъбис"," Победител", "Омагьосания император", "Феноменалните", "Мадагаскар"," Таласъми ООД","Пинокио" ," Тарзан"," Ну погоди","Колите"
Виж целия пост
# 10
Синът ми също е фен на "Колите" - вече втора година! Аз също. между другото, покрай енго се запалих по анимацията, особено по страхотните филми на PIXAR! Grinning Иначе Франклин, Мечо Пух, Цар Лъв, Ледена епоха и мн., мн. други. не му разрешавам да гледа много филми по ТВ вкъщи, старая се да ги подбирам (рейндъри, костенурки нинджа и пр. - не), но е неизбежно - пускат им го в детската понякога.
Виж целия пост
# 11
"Франклин" ни е любимец! Peace

И на нас, на двама ни  Simple Smile

Другите са Мечо Пух, Ну погоди, Чебурашка, Малкото пони и Грижовните мечета.
Виж целия пост
# 12
ние в момента гледаме по 12 часа на ден Чебурашка,просто вече психически не издържам.Ще му купя някакви други ,но ме съмнява да ги гледа...каква е тази болест ,незнам Crazy
Виж целия пост
# 13
На етапи е.
Гледа едно и също много дълго време,после сменяме с друга комбинация.

Сегашната е:
Хортън,
Рататуи,
През плета,
Алвин и катеричоците,
Мадагаскар.


Предната беше:
Стюард Литъл,
Гарфийлд,
Бамби,
Немо,
Франклин.
Виж целия пост
# 14
Том и Джери
Бамби
Снежанка
Пепеляшка
Трите прасенца
Франклин
Немо (Дори му била приятелка Grinning)
Рататуи - но там се гледа само от началото до края на сцената, в която бабата гърми с една пушка..
Мечо Пух
Пинокио
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия