моля за съвет ..

  • 2 027
  • 19
имам няколко въпроса към вас,и ви моля за съвет,ще ходя на сватба,на която ще съм с лилава рокля,искам да ви попитам очите ми ще са лилаво и златисто сенките,но немога да преценя с какъв свят руж да съм,някакъв златист ли,и с розово червило ли,или бежаво,както и третият ми въпрос със сандалети ще съм,и ще ми се вижда педикюра,същия като маникюра ли да го направя или нещо семпло,маникюра ми ще е лилав,а съм със златисти сандали,педикюта ми какъв да е..? ще се радвам на вашите съвети.. Hug
Виж целия пост
# 1
Направи си пробни гримове и прецени.
Що се отнася до лака, ръце и крака еднакви.
Виж целия пост
# 2
Предложението ми е лилавото да е само на роклята. На всяко друго място ще е в повече. Ако акцентираш очите, устните да са с прозрачен гланц. Маникюрът може да е в телесен цвят, или френски.  Педикюрът може да е лилав, но само ако е много тъмно лилаво.
Виж целия пост
# 3
роклята ми има и златисто,може и със златист маникюр да съм,и сандалките ми са златисти
Виж целия пост
# 4
Грима и ружа златисти, гланц на устните, маникюра френски, педикюра лилав.
Виж целия пост
# 5
Предложението ми е лилавото да е само на роклята. На всяко друго място ще е в повече. Ако акцентираш очите, устните да са с прозрачен гланц. Маникюрът може да е в телесен цвят, или френски.  Педикюрът може да е лилав, но само ако е много тъмно лилаво.

 Peace
Виж целия пост
# 6
Що се отнася до лака, ръце и крака еднакви.
Задължително!
Виж целия пост
# 7
Предложението ми е лилавото да е само на роклята. На всяко друго място ще е в повече. Ако акцентираш очите, устните да са с прозрачен гланц.

 Peace Peace Peace

като аз бих заложила на френски маникюр и педикюр
опушения грим с лилаво ще седи прекрасно

но Лиска е права - задължително с пробни гримове
за да няма неприятна изненада, защото само ще се изнервиш
Виж целия пост
# 8
щом роклята е лилава, недей да правиш и грима и маникюра само в лилаво
по-скоро акцентирай на златистото, със съвсем малко лилаво
а за маникюр и педикюр, според мен френският ще е добре.
Виж целия пост
# 9
Ако сандалите са златисти, не прави и педикюра в златисто. Моят съвет е- маникюр и педикюр в тъмно лилаво със някаква фина златна рисунка на някой от пръстите. Очите опушени, а устните с гланц в телесен цвят, светло розово или бежово с хамелеонов ефект към златното. Аз имам такъв на Лореал, страхотен е, сега ще погледна номера - Glam Shine 86. Не е много траен, но винаги можеш да го пъхнеш в чантичката си. Да пуснеш снимка после Simple Smile
Виж целия пост
# 10
И според мен пробните гримове са най-добрият вариант.Като се видиш на място най-добре ще прециниш.
И както Лиска казва маникюр и педикюр с един цвят
Виж целия пост
# 11
щом роклята е лилава, недей да правиш и грима и маникюра само в лилаво
по-скоро акцентирай на златистото, със съвсем малко лилаво
а за маникюр и педикюр, според мен френският ще е добре.
  съгласна съм  Peace
Виж целия пост
# 12
Предложението ми е лилавото да е само на роклята. На всяко друго място ще е в повече. Ако акцентираш очите, устните да са с прозрачен гланц. Маникюрът може да е в телесен цвят, или френски.  Педикюрът може да е лилав, но само ако е много тъмно лилаво.
Peace
Виж целия пост
# 13
Ако акцентираш очите, устните да са с прозрачен гланц. Маникюрът може да е в телесен цвят, или френски.  Педикюрът може да е лилав, но само ако е много тъмно лилаво.

 newsm10
Виж целия пост
# 14
Френски маникюр-не мисля,че в случая въобще ще отива.Остави булката да е с нещо от този сорт.
Много зависи и какъв нюанс е роклята и дали е тъмна или светла.Аз си я представям тъмно лилава(незнам защо  Mr. Green )Щом сандалите с ати златни,златен педикюр няма да е съвсем удачно.По-хубаво е да има контраст.Ама пък и лилав нещо не ми се връзва,камо ли тъмно  Tired Може би розово-лилав,в смисъл да е пак от същата гама,но не толкова наситено.Илил пък златисто,но не същото като сандалите,а по-дискретно.Даже това май е най-удачния вариант.Дискретно златисти нокти и на ръцете и на краката с декорация на безименен пръст и палец в лилаво,но много фино  Peace Предполагам,че и чантата ти е златиста,след като сандалите са такива,значи определено това е най-добрият вариант за маникюр и съответно педикюр(трябва да се еднакви).
  Грим в лилаво и златно,но внимавай със златното.Нещо опушено,но не прекалено,че рискуваш да си като таласъм на снимките  Mr. Green НЕ съм съгласна само с гланца,който ти препоръват другите момичета.Имай предвид,че не снимките изобщо няма да личи и ще си като без устни.Гримът по такива мероприятия трябва да е малко по-наситен от обикновеното,защото нищо не се вижда по снимките.Това го знам и като правило и от опит   Peace Гланцът е подходящ за всекидневен грим,но не и за такива цели.Колкото и да е модерен в днешно време,пак подчертавам,че не е особено удачен избор  bowuu За сватби(в частност)  се препоръчват матови, неблестящи червила,като за основа се слага пудра,ФДТ,някаква база за по-дълготраен ефект.
  Но ако не ти пука за снимките,можеш да се направиш както си решиш и както би ти било удобно.Ако все пак държиш на гланца,то тогава подбери нещо с цвят,а не безцветен.Незнам даже защо го коментирам,но все пак аз бих заложила на кафеникаво-златисто червило,върху което ако държиш да има лъскавина  можеш да сложиш капка гланц в средата на устните за обем и блясък  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия