Какво да направя с вече изпечени пържоли на BBQ

  • 2 480
  • 6
Имам готови изпечени пържоли от 3-4 дни са,не са равалени,но вече са сухички.Какво да направя с тях?Примерно във фурната с нещо,имам габи,топено сирене,чушки,картофи...Предложете нещо...
Виж целия пост
# 1
Толкова старо месо аз лично не бих яла.

Ако все пак решиш да ги сготвиш по друг начин - ами сложи всички посочени продукти (лук,чушка, гъби - позапържи ги леко, малко картофи, топеното сирене отгоре)  в един глинен гювеч, пържолите да са на дъното. Залей с 1 чаша бира или вино, сложи и някаква подправка и мушни в печката за час или два.
Виж целия пост
# 2
А пък аз мисля да ги ям,защото са съxранявани във фризера,и при това положение нищо им няма.Но понеже се наложи бързо да мисля,какво да ги направя,ги сложих със сирене,масло,доматен сок,топено сирене,печени чушки и колбас и се пече в момента,накрая няколко яичица отгоре и резултата е гювече,после ще ви го покажа.
Виж целия пост
# 3
Ето какво стана.Можете да взаимствате идейката,за да направите набързо едно вкусно и топло ядене.
Виж целия пост
# 4
Толкова старо месо аз лично не бих яла.
и аз така Peace отива за кучето ми. Нищо че няма да може да се наяде с няколко пържолки. Wink
Ето какво стана.Можете да взаимствате идейката,за да направите набързо едно вкусно и топло ядене.
Идейката е страхотна, но не бих я пробвала със старо месо. Може би с пресничко- да Peace
Виж целия пост
# 5
Щом са били във фризера нищо им няма. newsm10 То е станало като гювечета. Много вкусно изглежда. И аз в момента готвя гювечета със свинско .
Виж целия пост
# 6
супер идейка - у дома да са излапани , хич нямаше да се задържат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия