Люлка на Fisher price?

  • 1 164
  • 18
Зная, че темата не е за тук, но я пускам за да се види от повечко мами Embarassed
Искам да попитам дали знаете от къде мога за закупя този модел люлка на Fisher price?
В интернет магазините, поне тези които аз знам са изчерпани а и няма внос точно на този модел. Случайно ако сте видели някъде останала бройка ще съм благодарна.
В краен случай и друг модел ще вземем, но мераклийка съм на този синичкия.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … ff6221e3d8ca91496
Виж целия пост
# 1
здравей много е хубава но не съм виждала за съжаление ако видя някъде веднага ще ти пиша успех в търсенето  bouquet
Виж целия пост
# 2
Имаше я в Джъмбо - преди месец... или два... Просто по-късно н сме ходили в тази част на магазина - то и тогава от чисто любопитство влязахме, бебко е големичък вече за тях... Т.е, може и още да я има.
Виж целия пост
# 3
В Хиполенд Варна я имаше преди седмица.Освен това в сайта Кикиморско царство ако им пишеш мейл и ги помолиш да ти доставят дори да нямат наличност, до две три седмици пак ще я имаш.
Виж целия пост
# 4
Ммммм, незнам дали не я мернах в Пигис хаус преди 3 дни
Виж целия пост
# 5
виждала съм в Хиполенд
Виж целия пост
# 6
Днес я видях в Джъмбо, а вчера в Премама
Преди месец я виждах и в марсел срещу кино Арена-Запад
 
Виж целия пост
# 7
В пловдивското Хипо ги има!
Виж целия пост
# 8
В джъмбо...а и е по-евтина от в кикиморско царство...та ако имате път към СФ, или има кой да ви я купи....
Виж целия пост
# 9
Има я в Премаман.... Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Мисля, че същата мярнах в Хиполенд в София в Скай Сити.
Виж целия пост
# 11
299лв. Shocked Shocked Shocked

Еееех, момичета, как може да слагат такава надценка Shocked направо съм изумена #Crazy
Мъжът ми купи същата през август 2006г. от Щатите при една от командировките си за 65$, не е плащал мито за нея или за свръхбагаж. Излиза, че тук я продават почти 4 пъти по-скъпо Shocked

Иначе люлката е страхотна, направо невероятна, горещо я препоръчвам!

Съжалявам, че не бях по темата, ама много ме възмути цената  bouquet
Виж целия пост
# 12
299лв. Shocked Shocked Shocked

Еееех, момичета, как може да слагат такава надценка Shocked направо съм изумена #Crazy
Мъжът ми купи същата през август 2006г. от Щатите при една от командировките си за 65$, не е плащал мито за нея или за свръхбагаж. Излиза, че тук я продават почти 4 пъти по-скъпо Shocked

Иначе люлката е страхотна, направо невероятна, горещо я препоръчвам!

Съжалявам, че не бях по темата, ама много ме възмути цената  bouquet
Не си прави труда да сравняваш, в щатите играчките и повечето детки принадлежности (особено на техните си фирми) са около 3 пъти по-евтини отколкото тук. В европа са щатските цени в евро, тук е с надценка на европейските.... Това е положението.
Виж целия пост
# 13
знам че в премама варна има продукти на Fisher Price. шезлонга на дъщеря ми е купуван от там и съм виждала и люлката там, но не знам дали в пловдив има магазин на премама.
Виж целия пост
# 14
Преди време една мама продаваше същата в ПРОДАВАЛНИКА.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия