Нямам желание за секс!?

  • 10 240
  • 31
Случвало ли ви си е да нямате желание за секс?Аз се чувствам обаркана защото, като цяло ми харесва мъжа до мен - като мислене и разсаждения, но някак си не изпитвам сексуално желание, не че неправим секс но не ми идва от вътре.И обратно преди това бях с мъж, с който изпитвах силно сексуално желание, а като мислене бяхме доста далеч един от друг и причината да сме толкова време заедно беше че силно се привличахме сексуално но до там.И сега се чувствам адски обаркана и незнам какво става с мен, на какво се дължи това, и как да постъпя.Ако някой е имал подобен случай моля ви пишете ми!!!
Виж целия пост
# 1
Мисля 4е вси4ко е до психи4еската нагласа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
в какав смисъл и как да се преборя с това чувство...възможно ли е..това да се дължи и на настъпили бързи промени в живота ми...работа...желанието за създаване на семейство и т.н. .. физически нямам проблем..правим секс всеки ден и свършвам...но този психически проблем ме плаши...моля ви ако някой се е сбласквал с такав проблем да ми пише много ви благодаря
Виж целия пост
# 3
Според мен този мъж става по-скоро за твой приятел,отколкото за любим. Щом сега няма сексуално привличане, едва ли ще се появи по-късно. Идеалният вариянт ми се струва да се ожениш за първия и да си останеш любовница с втория Wink стига съвестта ти да позволява де...
Виж целия пост
# 4
в какав смисъл и как да се преборя с това чувство...възможно ли е..това да се дължи и на настъпили бързи промени в живота ми...работа...желанието за създаване на семейство и т.н. .. физически нямам проблем..правим секс всеки ден и свършвам...но този психически проблем ме плаши...моля ви ако някой се е сбласквал с такав проблем да ми пише много ви благодаря
Правиш секс всеки ден....а пък нямаш желание??? newsm78
Е,как така?Насила ли го правиш? #Crazy
Ако го правиш без да се отдаваш психически,ще си докараш още по-големи емоционални проблеми.
Виж целия пост
# 5
много се уплаших от думите ви...ами не го правя насила, но не ми идва от вътре желанието...правя го просто физически, без психически да се отдавам на това...честно казано много се уплаших от всичко защото въпросния мъж ми предложи брак и аз приех и даже го запознах с родителите ми...и се чудя дали да не се откажа...на 28 съм и всичко което изчетох ми се струва страшничко...много съм притеснена в момента
Виж целия пост
# 6
Амаранта,не исках да те плаша,но емоционалната страна на една връзка между мъж и жена е най-важна от всичко,а не дали мислете по един и същ начин.В тази емоционална връзка влиза най-вече  силната физическа такава(според мен),която се осъществява  между един мъж и една жена по време на секса(правенето на любов).
За мен тя е много важна,но има жени, които не са на това мнение. #Crazy
Даже скоро беше  пусната подобна тема-нещо от рода:идеални отношения,или идеален секс???(не си спомням добре) newsm78
Ако за теб това,че с този мъж сте на една вълна относно идеята ви за света е по-важно,отколкото страстното желание за правене на любов...може спокойно да се ожениш за него.
Но ако не е така и търсиш разтърсващи емоционални отношения,които според мен би трябвало да имат за основа физическото обожание...по-добре...??? Whistling
Оставям на теб изводите! Thinking
Аз не вярвам в това,че с времето хората се сближават в секса,ако не са се желали отначало.
Ако не ти идва отвътре, с времето ще се отдалечите.А това дори и да нямаш брак,ще повлияе на връзката Ви. bowuu
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 7
ОБИчАш ЛИ ГО?И аз съм изпадала в такова състояние,но то беше по скоро на психична основа и си отмина за 1 седмица.
Виж целия пост
# 8
Според мен ти не си влюбена в този човек, няма я тръпката, а по-скоро си с него, защото е свестен примерно и ти чувстваш, че наближават заветните 30 години и вече ти е крайно време да се "задомиш". Най-общо казано така си обяснявам твоята ситуация.
Ако сега не изпитваш емоционална тръпка и желание към този мъж, имай предвид, че след няколко години хептен няма да го желаеш и секса с него ще ти е голяма досада.
Навремето съм била в положение да бъда с мъж, защото "момчето е приятно и не искам да бъда сама". Много се радвам, че прекратих тази връзка и скоро след това срещнах мъжа си. Друго си е да тръпнеш да се докоснете и да има емоция.
Виж целия пост
# 9
тц тц,и после ми кажете,че секса и парите не управлявали света! Joy
към авторката..миличка,недей си го слагай толкова при сърце.на 28 си,имаш свестен човек до себе си,планирате сватба.какво имаш да се чудиш?грабвай го и си живей живота!щастлив семеен живот не се създава с някой,с който само в леглото си пасвате.защото и тази тръпка отминава..и после съжаляваш и се вайкаш"ех,не случих,пък виж съседката как си живее живота,какъв мъж има,какво рамо.." newsm78
разбира се,идеалното е хем да е свестен,хем да те привлича.ако искаш идеалното,изпускай питомното и ходи на гониш дивото!може пък и да успееш..
обаче никога не избирай само според тръпката.и никога не се жени само по любов!май почнах да говоря като бабошкер,но си е така. hahahaпреценяй мъжа не само като любовник,а най-вече като съпруг.
мм иначе какво толкова не ти харесва в него,та не те привлича?може би ако малко се поотпуснеш и развихриш,ако му кажеш как и кога какво да прави..може и да ти стане интересен.
успех!
Виж целия пост
# 10
десинката85,
то момичето още не се е оженило,а ти я съветваш да започне с компромисите? newsm78
Не мисля,че това е начина.
Мисля,че изказването ти не е "бабушкерско",защото бабите ни са вярвали в любовта...,ами е мнение на жените,които се страхуват да търсят любовта на живота си, пък когато-тогава!Какво са 28г???
Виж целия пост
# 11
десинката85,
то момичето още не се е оженило,а ти я съветваш да започне с компромисите? newsm78
Не мисля,че това е начина.
Мисля,че изказването ти не е "бабушкерско",защото бабите ни са вярвали в любовта...,ами е мнение на жените,които се страхуват да търсят любовта на живота си, пък когато-тогава!Какво са 28г???

е,явно не е мнение на жените,страхуващи се да търсят любовта,защото аз си я търсих,намерих си я,пък даже и се преборих за нея.. Crossing Armsтака че аз съм от "смелите",но съм на 23.
иначе не казвам нищо за възрастта на авторката-погледнато фактически,тя си е млада жена,здрава,права.нищо лошо!всичко е възможно и то по всяко време.но релано погледнато,минеш ли трийсетте и нямаш ли вече до себе си свестен мъж,трудничко става да го откриеш.такава е истината и няма две мнения-хубавото бързо се обира.по-старичките ергени вече са или разведени,или с проблеми,та още не са свили гнезденце.
разбира се,че тука можем да си кажем-хей,стига бе,чудеса стават,има толкова прекрасни мъже по света,някъде те чака твоята половинка,няма граници за любовта..и звучи много хубаво и обнадеждаващо.обаче като тръгнеш да търсиш,или докато си чакаш..-виждаш,че май не било толкова розово.
иначе мнението ми го казвам не от мой личен опит,защото аз съм си млада,влюбена,имам наистина най-прекрасния мъж до мен,след няколко месеца ни е сватбата,мислим вече за бебче..
мнението ми е продиктувано от опита на собствената ми майка,която на младини е избрала да се ожени за Готиния,Страстния,Този,дето е влудява..сега е разведена и май единственото хубаво от брака й съм аз. Thinking
а е имала избор..голям.другият,който й е предлагал брак,сега има жена,носена на ръце.
можеше майка да е на нейно място.
но съдба..тя избра страстта,не ценното в човека..
Виж целия пост
# 12
Сложна ситуация бих казала!
Ти опитвала ли си се да поговориш с него за секса? Например да му кажеш какво точно харесваш, какво не. А като не ти се прави отказвала ли си му някога  или ти е кофти? А като те докосва по принцип неприятно ли ти е?
Задавам тези въпроси, защото ако всеки път когато той тръгне да те целува или да отправя някоя друга ласка към и ти почнеш веднага да си мислиш - ето сега сигурно ще правим секс и т.н.......и това те тормози. Ако е така не знам как ще я карате занапред. От друга страна ако не ти е неприятно и ако например разредите малко секса,  да не е всеки ден, а примерно през два, три дена може и да ти дойде желанието. Но ти сега ще кажеш, ама как да му откажа. Затова смятам, че трябва да поговорите, още повече и щом вече си почнала да се колебаеш дали да се омъжиш за него заради това.
Аз не съм на принципа, че секса е най-важното нещо в една връзка, но все пак е част от нея.
Виж целия пост
# 13
...другият,който й е предлагал брак,сега има жена,носена на ръце.
можеше майка да е на нейно място.
но съдба..тя избра страстта,не ценното в човека..

И кое, моля, е ценното в човека в тази ситуация? Че носи жена си на ръце? А дали заслугата за това не е именно на направения от него избор на съпруга? Съвсем не е сигурно, че ако майка ти би се омъжила за "ценния" според твоите разбирания, тя би била носена на ръце от него... А, и още един немаловажен факт - теб нямаше да те има... Малко по-философски трябва да се гледа на живота, а не толкова потребителски, еле па когато си на 23... Умната, че някои залъци трудно се преглъщат!  Peace

Към авторката на темата:
самият факт, че си задаваш тези въпроси и се чудиш и се маеш показва, че това е проблем за теб. Аз на твое място не бих бързала със сватбата. Щом не те привлича, какъв е смисълът? В едно семейство сексът е по-различен, отколкото по време на гаджалъка. Не случайно се казва "съпружеско задължение". Не вярвам, че искаш да прекараш остатъка от живота си изпълнявайки секс по задължение, вместо да правиш любов. И още куп други, произтичащи от тук подробности - деца, самочувствие, изневери, скандали, неудовлетвореност... Разбира се, чертая един от най-лошите за теб сценарии. По-лошото е, че го смятам за най-вероятен.

Но преди всичко трябва да решиш за себе си какво търсиш. Любов, емоция или сигурност. Каквото и да е, не се предавай! Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 14
в какав смисъл и как да се преборя с това чувство...възможно ли е..това да се дължи и на настъпили бързи промени в живота ми...работа...желанието за създаване на семейство и т.н. .. физически нямам проблем..правим секс всеки ден и свършвам...но този психически проблем ме плаши...моля ви ако някой се е сбласквал с такав проблем да ми пише много ви благодаря
Ти на това проблем ли му викаш  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия