Моля ви помогнете ми

  • 950
  • 2
Здравейте в момента имам някакво странно кафяво течение.Така сега ще ви разкажа всичко за изследванията който са ми правили юни месец 2007 тръгнах по доктори казаха ми,че имам пкя предписаха ми дуфастон,метергин(защото ми идваше през 2 седмици),фемоден пих го един месец през това време имах постоянно това кафяво течение гинеколожката ми каза че е от хапчетата.След това отидох при друга лекарка тя пак ми изписа противозачатъчни диане 35(напълнях 7 кг от тях ) пих ги един месец и пак на контролен тя ми каза,че съм се изчистила(тези изследвания съм ги правила в правителствена болница)Така след няколко месеца отидох в частен кабинет прегледа ме каза че вижда поликистози но те щели да се пукнат при ову-то направи ми цитонамазка на другия ден ми излезе резултата ето какво пишеше (Многослоен плосък и цервикален епител без морфологични промени,масово левкоцити.данни за ендицервицид ПАП 3 а)предписа ми poliginaxy мисля,че така се казваше обадих се на една лекарка в правителствена и тя ми каза че това е невъзможно да го имам отидох при нея направи ми цитонамазка и за хламидия всичко беше ок,но тогава не знаех на кои да вярвам.И от януари ми идва в интервал от 7 до 14 дни а от последния път като ми дойде продължи около 8-9 дена и след това имам постоянно кафяво течение Не съм си правила изследвания на хормоните въобще не съм наясно как става и къде и дали може с направление . Може ли да ми кажете някой добър лекар в София някъде в центъра моля ви помогнете ми много съм объркана .
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти д-р Иван Димитров. Работи в един АГ център срещу Пирогов. Ако проявяваш интерес, ще ти пратя телефона му, да си запишеш час.
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти д-р Иван Димитров. Работи в един АГ център срещу Пирогов. Ако проявяваш интерес, ще ти пратя телефона му, да си запишеш час.
Ако е един симпатяга- не съм доволна от него.

Аз имам същият проблем, пускала съм теми тук. Не мога да се оправя и тва си е. Докато пия противозачатъчни съм ок, но други лекари ме предупредиха за вредата от тях и да не ги пия.
Хормоналните изследвания се плащат. Към 100-тина лв. са 6-те полови хормона (може и информацията ми да не е актуална).
За цитонамазка ти препоръчвам доц. Иванов- онко-гинеколог. Изследването се прави в Онкологията и резултата излиза на другия ден. Ако искаш кординати, кажи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия