Други контрацептиви освен противозачатъчни хапчета и презервативи?

  • 2 926
  • 13
Имам си приятел почти от 3години и му имам доверие. И искам да спрем с презервативите, защото не ми е хубаво с тях. Боли ме, навлажняването намалява, не мога да свършвам 
Но и не искам да пия противозачатъчни хапчета, поради ред причини.
Моля ви, ако някой е ползвал противозачатъчни свещички (или някакви "хапчета", които се поставят във влагалището), или гелове, мазила...да пише как се казват,удобни ли са,вярно ли е, че щипят, предписват ли се от лекар, оринтировачна цена ???
Знам, че не са надежни, но приятелят ми няма да свършва в мен. И те са за всеки случай.
Предварително благодаря, мацки Mr. Green

П.П. Не съм раждала и не искам да ползвам спирала или диафрагма. Нямам 20години още.
Извинявам се, ако темата не е за този раздел, но не можах да преценя кой е по-подходящ.
Виж целия пост
# 1
Темата ти е за здравния форум,иначе според мен най-добрият вариант за теб са хапчетата,има и некви лепенки,но аз лично не бих се доверила на тях. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
докато не са я преместили темата-аз да ти споделя моя опит-ползвала съм свещички-на фарматекс мисля че бяха-около 6лв-10 бройки и всеки организъм ги приема индивидуално-мен ми щипеше само първия път като ги слагах,после не-има обаче някои недостатъци-става прекалено хлъзгаво и така се губи част от усещането,наистина приятелят ти не трябва да свършва в теб,а и се чака 10 минути след като се поставят-за да се разтворят-мисля,че това е най-главното,надявам се да съм помогнала;иначе са сигурни-пак им дават около 99%
Виж целия пост
# 3
Време ти е да започнеш да раждаш.

Пък след второто се обади ще измислим нещо !
 newsm78
Виж целия пост
# 4
Защо си мисля, че имаше някакви инжекции, с действие шест месеца били. newsm78
Виж целия пост
# 5
докато не са я преместили темата-аз да ти споделя моя опит-ползвала съм свещички-на фарматекс мисля че бяха-около 6лв-10 бройки и всеки организъм ги приема индивидуално-мен ми щипеше само първия път като ги слагах,после не-има обаче някои недостатъци-става прекалено хлъзгаво и така се губи част от усещането,наистина приятелят ти не трябва да свършва в теб,а и се чака 10 минути след като се поставят-за да се разтворят-мисля,че това е най-главното,надявам се да съм помогнала;иначе са сигурни-пак им дават около 99%
Благодаря Grinning
Но точно за тези съм чувала, че много щипели за мъжа. При вас имаше ли такова нещо. И опследно да питам на Фарматекс са или се казват Фарматекс Wink
Виж целия пост
# 6
да следя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Добре де, доколкото разбирам няма да свършва в теб, тогава какво те притеснява? Ако стане гаф можеш да си вземеш Ескапел или нещо от този род, но не виждам смисъл всеки път да си слагаш някакви свещички (ако му имаш доверие разбира се!).  Peace
Виж целия пост
# 8
Фарматекс и на мен АГ-то ми ги препоръча  Peace
Виж целия пост
# 9
Ами някой чувал ли е какви са тия мембрани  дето си ги слагат по филмите newsm78
Виж целия пост
# 10
Най-добър съвет какво е подходящо за теб, ще ти даде гинеколог. А и като сте решили да не ползвате презерватив, е хубаво да си направите изследвания и двамата.
Виж целия пост
# 11
фарматекса много миришат,поне моят мъж не ги понасяше,но ги ползвах докато кърмя.има разни спермицидни гелове,но обсъди въпроса с гинеколог.
Виж целия пост
# 12
Добре де, доколкото разбирам няма да свършва в теб, тогава какво те притеснява? Ако стане гаф можеш да си вземеш Ескапел или нещо от този род, но не виждам смисъл всеки път да си слагаш някакви свещички (ако му имаш доверие разбира се!).  Peace
Според мен също е излишно да ги взимаш за "всеки случай". Или вярваш на мъжа си, или не  Peace
Виж целия пост
# 13
е тя хубаво вярва на мъжа си,ама със свещичките е по-сигурно отколкто метода с пазенето,защото те убиват именно тези сперматозоиди,които изтичат в течността преди еякулация,и в която също има малки гадинки.
иначе като отидеш в аптеката питаш за свещички на фарматекс-те ще ти дадат-те са в една бяла кутия с розова лента,на която е надписът ФАРМАТЕКС;за щипенето-на приятеля ми въобще не са му щипали-но това съвсем не означава,че и на другите няма-както казах и преди-възприемат се различно от всеки организъм-те може и на теб да ти запарят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия