Проф. Пранчев

  • 1 043
  • 2
Здравейте! Бих искала да попитам къдесе намира частния кабинет на проф. Пранчев и колко струва прегледа при него, прочетох различни мнения за този специалист. Моля споделете мнение, за да се ориентирам за посещението при него!
Виж целия пост
# 1
На ул."Владайска" се намира, близо до Пиано бар - В 29. от същата страна на улицата.  Не знам точно номера, влиза се в двор на къща и вътре в двора има малка къща на един етаж, където преглежда. Не си спомням дали имаше табела, но ако попиташ може да те ориентират. Въоръжи се с търпение много се чака..Аз два пъти ходих и не дочаках за преглед. В 18.30ч. още не бяха минали тези с часове в 15.00.  Моя приятелка ходеше и вечер към 21.00 за разни манипулации - до колкото знам за нея направи каквото можа!
Кога почива тоя човек не знам, но ти щом си решила отиди - всеки се има своя лекар - важното е да му вярваш! Иначе съм чувала, че е добър, но работи с остаряла техника. Ами това е!
Виж целия пост
# 2
Ходих вече, наистина се чака, но останах доволна от отношението. Той не работи със здравната каса обаче и сега, когато стана ясно, че се нуждая от операция той ми препоръча частна болница. Още мисля, защото ендоскопската операция в частна болница струва 1000 лв. Иначе ми предстои да отида да си взема изследванията и не съм решила какво ще правя още с операцията. Направи ми цялостен преглед обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия