Моля Ви за помощ и съвет!

  • 3 153
  • 36
Здравейте,
имам огромен проблем, а нямам с кого да споделя или по-скоро се притеснявам да споделям за това с приятелките си.
Омъжена съм от 3 и половина години имам дъщеря на 2 години. Съпругът ми е първият и единствен мъж в живота ми в сексуално отношение/не се гордея или срамувам от това, просто го отбелязвам като факт/.
Проблемът ми с него е чисто сексуален. Той е адски сексуален. Рядко изпада в пасивни периоди, тогава сексът за мен е перфектен - правим го 1, максимум 2 пъти в седмицата. Проблемът е в другите периоди - иска секс по 2-3 пъти всяка вечер, не свършва бързо и това адски ме изморява и затормозва. Понякога след като е бил в командировка ме подлудява, не ме оставя да спя по цели нощи и на другия ден съм адски непълноценна и с мускулна треска. Ако му откажа се сърди и ме обвинява, че не го обичам. Лошото е, че сега по празниците е в супер-активен период. Побърквам се вече, аз не съм толкова сексуална и да го правя всяка вечер не ми е особено комфортно. Иначе е много добър любовник, нежен е, не е егоист и усеща как да ми достави удоволствие. Но за мен количеството секс, което изисква е убииствено.
Вчера поговорих с него за проблема и той за пореден път каза, че "ме обожава", че сексът с мен бил "неописуемо удоволствие", "като правим любов е един от начините да си покажем колко се обичаме". Аз съм на 21, той е на 31 - не знам това има ли значение.
На всичкото отгоре той иска още едно дете и подозирам, че и това го мотивира  да държи да го правим по-често. Аз не искам и затова от 3 месеца пия хапчета, без да му казвам. Не искам да го лъжа, не искам и да го наранявам, но преди да родя дъщеричката ни загубих бебенце в напреднала бременност и от тогава мисълта за бременност ми е ужасна. Родих дъщеричката ни след една кошмарна за мен бременност. Трябва да призная, че и при двете ми бременности - неуспешната и успешната той се държа перфектно. И двата пъти имах забрана за сексуални контакти и ужасно много се грижеше и ме пазеше.
Съпругът ми е страхотен човек - държи на семейството ни, прави всичко за нас, обожава дъщеричката ни, помага ми в грижите за малката, безкрайно всеотдаен е. Преди месец ми подари чисто нова кола, а след като се върнах на работа пое даже повече грижи, защото аз уча и работя. Всички казват, че живота ми е перфектен, само аз си знам колко ме ужасяват нощите.
Понякога имам чувството, че трябва да ида на психолог, трябва да родя още едно дете и всичко ще се оправи. Само, че дълбоко в себе си знам, че не е така. Мисля си, че защото е на ръководен пост и така се отпуска след работа, но не е така. Той просто има нужда от секс в огромни количества. Когато малката бе на няколко месеца я оставихме и отидохме на почивка в Италия. Положението тогава бе влудяващо, върнах се с за седмица с 4 килограма по-малко. А тогава и двамата внимавахме, защото след двете бременности имах забрана за следваща такава поне 2 години.
Не знам какво да правя, искам по-нормален живот. Искам да сме на една вълна, да не го обиждам с откази, но не става. Той приема всеки отказ, като отблъскване на любовта му и ако една вечер не получи каквото иска, следващата е ужасна. Не знам може би аз съм със слаба сексуалност и за мен веднъж в седмицата е нормално.
Моля, ако някой е имал проблем сходен с моя да ми пише. 
Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 1
 Laughing Laughing Laughing,само такава тема нямаше досега,аз ако бях на твое място щях да се радвам(базикам се) Wink,ами бих те посъветвала да седнете на разговор и да му го кажеш всичко това което си писала обясни му,че това,че не ти се прави секс в такива количества не означава,че не го обичаш а просто си изморена и т.н.
Виж целия пост
# 2
аз бих те посъветвала двамата да отидете на сексолог, но преди това естествено ти трябва да говориш с него. Все пак, ако и специалист потвърди твоите думи за него може да е по-приемливо.
Виж целия пост
# 3
http://www.erbos.com/index1.htm
Този доктор доста често съм го засичала да се изявява по телевизията и ми е изглеждал разумен човек
д-р Бостанджиев
Виж целия пост
# 4
Ние сме разговаряли за количеството секс във връзката ни. И винаги разговора протича по един и същи начин:
-"Друг ли има?"
-"Не, разбира се."
-"Тогава какво? Изморена ли се чувстваш?"
-"Не е това".
-"Да наемем детегледачка за Н....., за да имаш повече време"
-"Не, и без това прекарвам малко време с нея"/работя като преводач в една френска компания и уча френска филология/
-"Тогава, какво не ме обичаш вече ?",  "Не ти е хубаво ли?"
Винаги изтъква, че се раздава до край и единственото, което мога да му дам не го правя Sad
Не знам вече. Може би проблема е, че се омъжих прекалено бързо за него. Омъжих се след 3 месеца връзка - забременях с първото ми бебче. Тогава не ми правеше впечателние, но сега вече се побърквам.
 
Виж целия пост
# 5
http://www.med.primasoft.bg/favorites/personal_pages/dr_vrabtchev.htm
Ето този е доктора който ми допадна какво приказва, а предния  е просто по-известен
Можеш първо да отидеш сама при него и да се посъветваш.
Виж целия пост
# 6
Ами това е проблема: "единственото което можеш да му дадеш" -- ами живота не е само секс, още повече в едно семейство. Определено той има психологически и/или сексуални проблеми. Ти не си любовницата на разположение; твоите чувства и комфорт също са важни.
Виж целия пост
# 7
Обаче факт е, че аз наистина съм щастлива с този човек. Мога да разговарям с него, да споделям  проблемите си. Градим общи планове, съветваме се един с друг. Единственото, което не е наред е секса. Напоследък всички са започнали да ни натякват за второ бебче. Той го иска, а аз не мога да се пречупя, страх ме е.
Офф искам да свършват тези празници, за да си почина Sad
Виж целия пост
# 8
Понякога се надсмивам над себе си и си мисля, че трябва да надебелея с 20 килограма и няма да ме харесва Simple Smile
Самоиронизирам се и се надсмивам над себе си, а всъщност се чувствам ужасно. Преди време с едни приятели гледахме един скеч, подобен на моята история - мъжа все си искаше секс, и жената все беше на линия. Май на Тутурутка беше. Всички се забавляваха, само аз не видях майтапа и съпруга ми се обиди. Според него преувеличавам и всичко се дължало на преумората и пренапрежението. Когато разговаряне иска да напусна работа, защото на практика нямало нужда да работя. А аз толкова се старах, явявах се на 6 интервюта за тази работа.
И всичко това заради един тъп секс Sad
Мисля си, че трябва да направя нещо радикално, но и аз не знам какво Sad
Виж целия пост
# 9
Само не напускай работа! Трябва да имаш личен живот и кариера. Не можеш да разчиташ, че доживот той ще осигурява семейството /пожелавам ти го, но трябва да си даваш сметка и за неблагоприятно стечение на обстоятелствата/. Освен това останеш ли си вкъщи вече доброволно се съгласяваш да изпълняваш всичките му прищевки-ставаш на разположение винаги и ще ти се натяква, че те издържа и т.н. Освен това от личен опит ти казвам, че ако нямаш лични доходи си за никъде -- само споменавам , че при един развод той ще докаже доходи, вероятно и жилище и ще ти вземе детето.
Виж целия пост
# 10
Ходиш ли на фитнес?
Ако да - спри го!
Ако не - е, честито, току-що разбра, че ходиш.
Виж целия пост
# 11
Винаги съм казвала, че хора с различен темперамент и сексуалност не бива да се женят Confused Не ти помогнах, ама то и не вярвам, че може да ти се помогне Confused Той е такъв, ти си друга...Никой не е виновен. Не разбирам, ако той винаги си е бил толкова активен, а ти винаги по-слабо, защо остана с него newsm78 Очевидно не си пасвате в леглото...Как си мислеше, че ще живеете години наред - той неудовлетворен, ти притисната в ъгъла Thinking Не те упреквам, чудя се просто newsm78
А, сетих се за едно временно решение. Обясни му, че за да заченеш, не бива да правите толкова често секс. Веднъж на 2-3 дни и толкова. Но това, разбира се, е несериозно Simple Smile
Ако мъж ми разбере, че пия хапчета, а го лъжа, че искам бебе, никога не би ми простил Sad Не и това.
Виж целия пост
# 12
оле мале... скъпа, това ми е познато... Моят мъж също е от сексуално активните и е винаги готов за секс... Това не е лошо. Определено е по- добрия вариант от това да не иска или да не може.
Аз си поговорих с него и му казах, че не мога да издържам на това темпо- всяка вечер по 1-2-3 пъти... И той ме разбра. Имаме редовен и нормално активен сексуален живот.
Просто поговори с мъжа си и му обясни как се чувстваш и че не можеш да издържаш дълго на неговия ритъм. Обясни му с много спокойствие и любов, че нямаш друг мъж в живота, определено му подчертай, че много ти е хубаво с него( мъжете обичат да им галят егото), че го обичаш и така...
Незнам дали идеята за сексолог е добра, защото той би се почувствал потиснат и все едно не е наред. НО всичко е индивидуално. ТИ най- добре познаваш съпруга ти и можеш да намериш път към него.
Виж целия пост
# 13
Обясни му, че за да заченеш, не бива да правите толкова често секс

Ми, да - само при овулация и в дните около нея - няколко дена в месеца, да не се хаби материалът Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Абе искам и аз такъв мъж  #Crazy  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия