Магазин за дрехи

  • 935
  • 11
Здравейте. Казаха ми че някъде в Хаджи Димитър ( София ) има магазин за детски дрехи ? Ако някой има информация около магазина , нека даде отзиви и съответно точния му адрес ? Мерси
Виж целия пост
# 1
в хаджи димитър има доста магазини, особенно около пазара, нещо по конкретно като информация ?
Виж целия пост
# 2
Интересува ме магазин за детско бельо на ул. Ангел Войвода някъде се намира. Ако може точния адрес , защото сме с кола и да имаме представа къде точно да отидем. Мерси
Виж целия пост
# 3
не ,Ангел Войвода,а Илийчо Войвода номер 30  Peace, а фирмата е "Даяна и Ники", поне така мисля   bouquet
Виж целия пост
# 4
и продават пълни боклуци от ниско качествени материали Peace
Виж целия пост
# 5
и продават пълни боклуци от ниско качествени материали Peace
Не е хубаво да се правят такива генерални квалификации. Аз съм купувала доста неща от тях, някои тяхно производство, други - внос. Всичките неща са супер качествени. Имам 4 или 5 бодита, които определено нямат никакви забележки. А тези, които са вносни са определено и доста красиви.
Виж целия пост
# 6
Специално за бодита най вече ме интересуваше . Все пак ще мина да видя какви стоки предлагат ( мерси за адреса ) , също така ако някой има добри мнения към някой магазин в София за детско бельо , нека да сподели и да видя кое ще му е най - удобно. Благодаря.
Виж целия пост
# 7
Аз гласувам за "Захи", но не мога да обясня местоположението (близо до х-л Кемпински е). Имат много качествени бодита, пижамки, гащеризончета. Иначе на "Даяна и Ники" съм взимала някои неща- нямам оплаквания, но едни ританки за 1лв. наистина не бяха чист памук. Затова пък не взех повече от тях. В "Дани" имат памучни бодита на фирма "Ларж"- също хубави и на добра цена. Магазини има в Слатина, Люлин, Младост...Пак там има и "Азис бебе"- много хубав памук, но пък и по- скъпички. БГ фирма "Вис Виталис" също шият хубаво бельо.
Виж целия пост
# 8
Имаме блузки на "LARGE" , явно са му удобни след като не дава капризност към тях. Най - важното е дрешките да са наистина качествени , защото не искам детето ми да е облечено с нещо скъпо което няма да му е удобно , а с нещо което ще му е комфортно. Разбирасе цените трябва да са разумни , трябва да се има в предвид че всичко му се взима за месец - два .
Виж целия пост
# 9
Захи имат много добри бодита и пижамки. Най доволна сам от бодитата на Комес. Винаги ги има в Папагал на ул.Солун47 в Борово. Сега са получили и доста летни дрешки на същата фирма. Магазинчето е доста добро.
Виж целия пост
# 10
Аз съм доволна от нещата, които съм купила от "Даяна и Ники". Peace
Виж целия пост
# 11
и продават пълни боклуци от ниско качествени материали Peace
Не е хубаво да се правят такива генерални квалификации. Аз съм купувала доста неща от тях, някои тяхно производство, други - внос. Всичките неща са супер качествени. Имам 4 или 5 бодита, които определено нямат никакви забележки. А тези, които са вносни са определено и доста красиви.
Какво е хубаво и какво не можеш да казваш на твойте деца,ако обичаш аз нямам нужда от поучения.Мнението си винаги изказвам от личен опит.Доста бодита и пижами бях купила оттам през първата година на дъщеря ми и съм супер недоволна.След първото пране се изкривиха шевовете и станаха на дупцичи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия