Магазин Jumbo - работно време

  • 392 436
  • 261
Някой случайно да знае (но 100%) дали Джъмбо работи днес? Мерси Hug.
Виж целия пост
# 1
Някой случайно да знае (но 100%) дали Джъмбо работи днес? Мерси Hug.

и да работи, ще е празнично.  Crossing Arms
Вчера чаках на опашка точно 45 мин, отворени бяха само 3 каси.
Бясна бях, че загубих 1 час в този боклучарник Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Извинявам се, че изравям темата от праха Blush, но искам да питам до колко работи Джъмбо Rolling Eyes?

Предварително благодаря. Hug
Виж целия пост
# 3
Понеделник - Събота от 9.00 до 21.00ч
Неделя - 10.00 до 19.00ч
Дано съм ти била полезна и приятно пазаруване Peace
Виж целия пост
# 4
Понеделник - Събота от 9.00 до 21.00ч
Неделя - 10.00 до 19.00ч
Дано съм ти била полезна и приятно пазаруване Peace

На мен ми беше, много ти благодаря   bouquet! следобяд ще ида най-после да го видя Crazy
Виж целия пост
# 5
Пазаруването в Джъмбо е вредно.....за джобовете и картите ви.
Връщам се оттам преди час. Какво да ви кажа.........шашнах се. Вместо с една, се върнах с 2 ранички, анцуг, бельо.....абе луда работа. Mr. Green
За следващото ходене там си търся компания. Някой, който ще има поне 2 часа за обикаляне и ровене. Цените ми се видяха приемливи.
Виж целия пост
# 6
Работното време е непроменено от понеделник до събота вкл. от 10 до 21 часа, неделя от 10 до 20 часа
Виж целия пост
# 7
Здравейте може ли да ми помогнете с тел на магазина да се информирам за някои неща че ми е далече да се разхождам до там.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 8
Здравейте може ли да ми помогнете с тел на магазина да се информирам за някои неща че ми е далече да се разхождам до там.
Благодаря предварително

958 03 40
Виж целия пост
# 9
днес мислех да ходя със дъщеря си, но май ще го отложим щом ще ни трябват 45 минути  Thinking
много благодаря за сведението   bouquet
Виж целия пост
# 10
Iyvinete me ya latinitsata,no neynam kak se polyva kredor,che mi e ya parvi pat.Interesuva me dali niakoi ynae Jumbo v Gartsia dali raboti i v Nedelia...Blagodaria predvaritelno ya otgovora,che mi e speshno...

Redaktiram si posta,za da kaza,che raboti s normalno rabotno vreme Simple Smile!
Виж целия пост
# 11
Някой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. Защото не ми се бута в лудницата.
Виж целия пост
# 12
на 6-ти май може и да се е чакало 45 мин., последния път, когато ходих, беше събота, имаше много хора, но всички каси работеха и минах за не повече от 10 мин.
Виж целия пост
# 13
Някой може ли да ми даде сайт на магазин Джъмбо, че ми е доста далече само за разходка. Те не откриха ли нов магазин близо до Кулата? newsm78
Виж целия пост
# 14
Някой може ли да ми даде сайт на магазин Джъмбо, че ми е доста далече само за разходка. Те не откриха ли нов магазин близо до Кулата? newsm78

Сайт, до колкото знам, нямат.
Аз вчера бях в магазина към 5. Мога да кажа, че  беше много спокойно и приятно пазаруване. 2 часа се мотахме в него. Купихме всичко за ученика. Има много хубави неща. Наистина работеха около 4-5 каси, но изобщо не се чакаше. Имаше по един човек. Само ние направихме опашка, ама това е защато бяхме с препълнена количка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия