Разходката???

  • 683
  • 8
Момичета, седят ли мирно децата ви в количката като излизате? Нашата не ще да седи секунда. Наистина незнам какво да правя, изпитвам ужас като трябва да излезем. Айде като имам помощ - да, ама днес моите хора заминават в чужбина на почивка и оставам абсолютно сама (тати е на работа по цял ден) и главата ми не побира какво ще правя. Не мога да я нося и в същото време да бутам количка, а в другия случай тя иска да стои права в нея и да държи рамката точно до ръцете ми дето я бутам, промушва се под коланите и се изправя, как да бутам количка и да я държа да не падне?!. Чудя се и незнам какво ще правя с това диване, направо се плаша. Дайде съвет, моля! Сигурно нямате тоя проблем, а и аз по улиците как едно едничко дете не видях да се катери като маймуна, седят си милите, играят си и си гледкат, а нашата ....  Посъветвайте ме нещо! С кенгурото вече не ми се носи, без крака оставам от вървене, но в парка е абсурд да седнем, първо я вадя от него, слагам я да седи в мен, но така не се изтрайва, пък и тя не ще да седи в мен, обича в кенгурото, но да вървя, без да спирам ..... !  Grinning

Сигурно нямате тоя проблем, ама да питам за всеки случай!
 
Виж целия пост
# 1
Единственото за което се сещам е да си носиш и кенгуруто с количката и когато стане нетърпимо да седи в количката да я слагаш в него! Успех!
Виж целия пост
# 2
И при нас е същото положение Sadс изклю4ение на това 4е сме по-малки от вас и не можем да ставаме.От три седници/да не кажа месец/моето отро4е не иска да седи в коли4ката.Като го сложа в нея,все едно го слагам върхо игли и се по4ва един рев и едно пищене все едно го колят ShockedЕдинственият на4ин да седи в коли4ката е когато спи Twisted EvilПрез другото време се носим в кенгуруто,а ако реша ра седна някаде за 5 мин.запо4ва едно нервни4ене,ужас.Та и аз като теб по цял ден трябва да ходя,защото като седна ни избиват 4ивиите.
Онзи ден го оставих в коли4ката да видя колко ще изкара с тоя рев,като си мислех 4е ще пореве 15-20мин.А той взе 4е рева 1 4ас #Crazy,та накрая си го взех на раце и си бутах коли4ката CryВе4е и аз незнам какво да правя с него.
Виж целия пост
# 3
Момичета, седят ли мирно децата ви в количката като излизате? Нашата не ще да седи секунда. Наистина незнам какво да правя, изпитвам ужас като трябва да излезем.
Позната картинка.Дани е така от няколко месеца - и страшно обича да е навънка.
Как не съм луднала и аз не знам.А откакто ходи за ръчичка,положението е направо неудържимо.Иска непрекъснато да слиза и да ходи , а пък сам не може.Вкъщи се справям лесно ,но навънка #Cussing out Е не мога да седна да пия едно кафе.А абсурд да отида на по -дълга разходка.И на ръце не обича да го носят.Като започнат едни чупки в кръста едно крещене.........Хубаво че винаги имам в чантата трохо или солети,та малко удържам положението - но шило в торба седи ли?

Даниел - 21.04.2004г.
Виж целия пост
# 4
Нашето решение бяха едни колани, с които бебка беше здраво овързана. Така пак си пътуваше права, но нямаше опасност да падне - няколко пъти е увисвала с главата надолу от количката, но коланите спасяваха положението. Долу-горе на вашата възраст до към 11 месечна ги проявяваше тези мераци (всъщност докато сменихме количката с лятна!).
Виж целия пост
# 5
С Вики имах подобен проблем, моето решение беше - пакет обикновени солети. Давам солетка, той си я яде кротко и аз бутам количката  Simple Smile.
Успех в избора
Виж целия пост
# 6
Да живеят солетите! Ако не бяха те, да съм се гръмнала досега Mr. Green Моят разбойник само ако гризка нещо седи мирно в количката, а бисквитите много цапат. Солетите са идеални за целта!
Виж целия пост
# 7
При нас се получи така чак когато проходи - ейр едвам изтрайваше това дете да отидем до парка. Аз я връзвах с коланите, давах и солетки или бисквити да гризе и бях навързала по количката разни играчки с връзка за GSM - най се отплесваше с детски GSM-играчка, дето пее едни ужасни китайски мелодии. Като им свикнеш обаче не е толкова зле - поне седи мирна в количката.
Виж целия пост
# 8
И ние бяхме същия случай. Това, което ни разреши проблема, беше коланчето за прохождане-много удобно нещо!!! Обхваща детето през раменцата и под мишничките-от него не може да се измъкне. Аз прекарвах дългата част през дръжката на количката и оставях зверчето да се катери колкото си иска-не може да падне, а в същото време си е изключително доволна и всички сме щастливи  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия