Машина за хляб - 10 част

  • 74 853
  • 827
Машина за хляб- 1 част

Машина за хляб- 2 част!

Машина за хляб-3 част

Машина за хляб- 4 част

Машина за хляб - 5 част

Машина за хляб - 6 част

Машина за хляб - 7 част

Машина за хляб  8 част

машина за хляб- 9 част

Рецепти за машина за хляб!



Полезни съвети + още рецепти 






Виж целия пост
# 1
Уф, докато публикувам и заключиха старата тема.  Хайде да направя сефтето тук. Mr. Green

За евтиното брашно - мъжът ми получава рента под формата на зърно. Досега го продаваше на място, сега имаме намерение част от него да предаде в най-близката мелница и оттам да вземе готово брашно. Така хлябът ще ми легне съвсем евтино вече.
За тези, които нямат такива ренти - поогледайте познатите си, може някой да е съгласен да ви снабди с брашно по същата схема на половин цена.
Виж целия пост
# 2
Сийкееееееееее, заради теб съм втора...Нямаш срам!

Лео, благодаря за темата!
Виж целия пост
# 3
И ние сме така - мелим си брашно от наше жито, че и типово си вземам направо от мелницата.
И яйцата ми домашни, та като си го сметна, по-евтин ми излиза от купешкия.
За вкуса няма да коментирам, то е ясно.
Виж целия пост
# 4
Хайде ако обичате вие с домашното мляко, домашното брашно, домашните яйца и пр. домашни неща.........да не създавате интриги и да не ни дразнете, нас, химичните и магазинните.....Лелеее, още имало хора, които имат в къщи домашни неща! Хвала на такива българки и българи!
Виж целия пост
# 5
Маме, шшшшт, да не чуе благоверния за домашно мляко, че току довлякъл на село някоя крава, между кокошките, зайците, прасетата и кошерите ooooh!.
Иначе мляко вземаме пак домашно, ама за киселите на дребното купувам, че нали уж под контрол някакъв Thinking...
Виж целия пост
# 6
 atwork
Виж целия пост
# 7

Малко остана, а hahaha?
Виж целия пост
# 8
Лебедче какво чакаш бе моме ?
Виж целия пост
# 9
 newsm56 Аз... такова... запис   bouquet
Поздравления на всички майсторки ( и майстор)  Flutter
Виж целия пост
# 10

Заплата! Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Хайде ако обичате вие с домашното мляко, домашното брашно, домашните яйца и пр. домашни неща.........да не създавате интриги и да не ни дразнете, нас, химичните и магазинните.....

Уф, както ревеш, ще рече човек, че живееш на върха на Айфеловата кула!  Mr. Green Joy
Я сритай милото през уикенда да не вири кълки пред телевизора, ами да пообиколи селата около вашия град. Все ще попадне на някоя чиста бабичка.  Wink
Виж целия пост
# 12
Добър вечер и от мен. Обещах на милото хляб с овесени ядки (не ми се рови сега, сигурно има някъде). Ей сега ще импровизирам и ако се получи ще ви споделя опита си.
Това беше вместо запис Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Заплати по празниците не раздаваме, ето ти обаче една компенсация да не кажеш после, че пак не съм те почерпил.
Виж целия пост
# 14
дядо хаджия аз съм на работа и за компенсация днес ще ми платят двойно Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия