хамак в апартамент

  • 3 648
  • 13
Искам да попитам дали някой има закачен хамак в апартамента си и какви материали е използвал за закаченото му/в смисъл какви болтове и т,н,/  newsm78
Виж целия пост
# 1
Това за пръв път го чувам Shocked #Crazy Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Ние си купихме вчера хамак,толкова му се зарадвах.Все още не сме го окачили,това ни предстои тези дни.Обаче аз искам да е на терасата,защото вътре няма място.По принцип има стойки специално за хамак,ние ги гледахме и тях,които са на замята,а не по стените,но са скъпи,е поне тук.Когато го окачим на терасата ще ти пиша по-подробно,дори и ще го наснимам.
Виж целия пост
# 3
И аз съм виждала стойките за земята,но мисля че и тук са доста скъпи-ще чакам да пишеш като го окачите  Peace
Виж целия пост
# 4




Виж целия пост
# 5
Искам да попитам дали някой има закачен хамак в апартамента си и какви материали е използвал за закаченото му/в смисъл какви болтове и т,н,/  newsm78

специални яки дюбели за бетон или там за каквото ще го закачвате.
Виждала съм висяща маса.
Виж целия пост
# 6
анкерни болтове на двете стени (само да не са гипсови) и се люшкайте на воля, а като ви омръзне го прибираш в гардероба. у нас това е неприложимо ...
Виж целия пост
# 7
Нещо такова ще ти трябва, при нас е на тавана

Не знам как се казва, наш приятел алпинист ни го монтира за люлката на детето и каза, че издържа до 2 тона.
Виж целия пост
# 8
Всички сте много изчерпателни,за което много ви благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 9
аз съм предвидила за терасата, но с монтажа не сме се заели, но по люлката знам, че ни трябваше ударна бормашинаи някакви гигантски усилени дюбели, които завършват с кука.
Виж целия пост
# 10
Снощи закачихме хамака Grinning  -направихме го с анкерни болтове-изглежда здраво-довечера ще се опитам да кача снимки
Виж целия пост
# 11
Снимкиииии??  Party
Виж целия пост
# 12
ето така се получи   javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244692');
Виж целия пост
# 13
Получило се е чудесно,браво.Нашия все още не е закачен,нямаме много свободно време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия