абитуренти 2008г.

  • 2 766
  • 19
отварям тема за абитурентите,  за децата в домовете на които може да направим поне един приказен ден

нека да се пише  колко деца са абитюренти тази година, размери на дрехи и обувки,  в кого какво има и кой може да даде нещо

от една невероятна мацка има при мен обувки и рокля

вие сте Hug

пп. да не дразним начетените но безполезни дами
Виж целия пост
# 1
Руме, пари ще се събират ли? Ще се разровя и аз за нещо, подходящо Hug
Виж целия пост
# 2
нека момичетата да кажат какво точно трябва
освен тоалет и обувки за момичетата трябва и чанта, бижута, козметика и разни такива неща
Виж целия пост
# 3
Мога да дам тези обувки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210839&view=1&photo=25
обувани са веднъж,но са като нови.Номер 37,цвят черен,кожени.Нямам възможност да ги пращам някъде,но мога да ги дам на някоя мацка от София PeaceАко ще свършат на някой работа да свирка Whistling
Виж целия пост
# 4
много смееееее зле Close
4ак сега се сетихме.Ама по-добре късно отколкото.......
Руме  bouquet

с домовете с които се работи от Сф няма абитуренти .Освен у-щето за незрящи,но там са ок доколкото знам.

да кажат моми4етата извън СФ с какво можем да сме полезни Hug
Виж целия пост
# 5
Запис да следя.
Виж целия пост
# 6
"Тема: абитюренти 2008г."
                        
                              Правилно - АБИТУРИЕНТ!
/Справка - "Правописен речник на българския книжовен език",
стр. 43 /  
Виж целия пост
# 7
Миналата година оставих на Чарлийн много красиви червени обувки, май бяха 39-ти номер, носени около 30 мин. Стават за бал, стига да се вържат с тоалета.
Виж целия пост
# 8
"Тема: абитюренти 2008г."
                        
                              Правилно - АБИТУРИЕНТ!
/Справка - "Правописен речник на българския книжовен език",
стр. 43 /  

Знаем как се пише, но темата е информативна, а rut има 100 грижи на главата. Хубаво е периодично да изникват гости, които ако не са по темата, то блестят с познания.  Tired
Виж целия пост
# 9
г-жа Дидонска има клюкарник където може да избивате комплекси не тук, темата е за да се помогне на някого а не да се правим на начетени

годзилке имам нещо за теб ама да видим кога ще мога да стигне до теб Joy
Виж целия пост
# 10
Еййййййй, големи сме свраки жените. И защо пише госпожата, като гост? Я, да си каже коя е?
Виж целия пост
# 11
В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...
Виж целия пост
# 12
В Брацигово си имат спонсори - асеновградски фирми ги обличат ОТ- ДО. За всеки случай утре ще звъня да видим да няма някаква промяна. Hug
Виж целия пост
# 13
В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...

ако искаш чуй се с EASpirit тя каза че ще идва до София, може на нея да и дам нещата които имам ако стават за децата
Виж целия пост
# 14
В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...

ако искаш чуй се с EASpirit тя каза че ще идва до София, може на нея да и дам нещата които имам ако стават за децата

Русенските абитуриентки отпадат.Намерили са с какво да ги облекат и обуят за бала.Ако изникне нещо друго,ще пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия