Ясла в гр.Плевен

  • 1 661
  • 6
Здравейте,майчета !!!
От скоро сме в града и не знам къде са повечето ясли,за да пусна малката.Живеем на центъра,но ако се наложи ще я водя и по-надалеко.Бихте ли ме ориентирали за някой в града?
Мерси предварително....
Виж целия пост
# 1
здравей кати тук може да намериш координати дано да има това което търсиш. другия вариант е да звъннеш на услуги преди беше 144 сега не знам точно какъв беше номера и ще ти дадат всички номера на яслите

http://www2.minedu.government.bg/adminmon/schools/

успех  bouquet

Виж целия пост
# 2
БЛАГОДАРЯ   bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравей Кати,добрите ясли в града се броят на пръсти-ясла "Дружба", ясла на ул."10ти Декември" и още няколко на които не им знам имената.Дъщеря ми посещаваше тази на "10ти декември" и от нея съм изключително доволна.Не знам обаче дали ще ви приемат по това време, защото документите се приемаха още от началото на годината.Ако имаш въпроси ми пиши на лични ще ти отговоря с радост Peace
Виж целия пост
# 4
Охх  ooooh! какво да ви кажа,все още не съм намерила поне едно свободно местенце.Надявам се да открием,но всичко вече е заето и попълнено за тази година... не знам какво ще правим,май ще си стоим вкъщи... блАГОДАрЯ все пак за всичко...  Hug
Виж целия пост
# 5
 Simple SmileЗдравейте момичета, съжалявам че не сте по добре информирани и сте  пропуснали    най върховната детска ясла -Мир в кв."Сторгозия".Ако я разгледате само ще останете доволни пък останалото ...                                                   
Виж целия пост
# 6
Здравей искам да те попитам може ли да ми дадеш някакви координати на детска ясла "Мир",да ми обясниш къде се намира точно,ние от скоро сме в плевен и не познавам много много града.Била някъде до училище Яворов.Там има и една друга ясла славейче близо ли е до нея.Благодаря предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия