На кои футболни отбори сте привърженици?

  • 5 370
  • 90
Ние с мъжа ми сме фенове на "смъртните врагове" в Българския футбол. Той на Левски, аз на ЦСКА. Фактически не се интересувам толкова много от футбол, но ей така на шега се заяждам с него. Той също е от културните футболни привърженици и дори има много приятели ЦСКА-ри. Когато ЦСКА бият, радостта ми е двойна, щото после Левскарчето си "отмъщава" на мен с "бухалката"  newsm81.

Има ли други такива като нас фенове на стари противници, например на Локо и Ботев Пд, Спартак Вн и Черно море, Милан и Интер, Арсенал и Челси и др.
Виж целия пост
# 1
Малииии, по време на олимпийското участие на подуянци в ШЛ, твоят човек те  е разпорил....

ПП. Кръвният враг на Арсенал е Тотнъм, а не Челси.
Виж целия пост
# 2
Малииии, по време на олимпийското участие на подуянци в ШЛ, твоят човек те  е разпорил....
Оказах се яка - издържах.  newsm44 То, искам да допълня, че пък Левски като бият е направо неудържим... luvbed
Виж целия пост
# 3
То, искам да допълня, че пък Левски като бият е направо неудържим... luvbed

Ай ай ай...В следващите няколко години ти се очертава абсолютна суша...
Виж целия пост
# 4
Два уточняващи въпроса преди началото на купона.
1."фетболни привърженици", нали е само грешка на клавиатурника или темата има съвсем друг отенък?
2. За хвалба ли е пусната темата или... или да?

За продължителността на живота на темата не се приемат залози.
Виж целия пост
# 5
Хахаха, Тат! Simple Smile Не се ебавай с нас в навечерието на вечното дерби, а кажи при какъв резултат на 10.05 ще ти пуснат Simple Smile
Виж целия пост
# 6
аз съм от Левски, мъжът ми - от ЦСКА, аз от Ман Юнайтед, той - от Арсенал  Crazy сега предстои купон по случай финала на Шампионската лига, още не може да преживее, че сме на финаааал  Party   Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз съм от Ботев а мъжо е луд фен на ЦСКА.
Виж целия пост
# 8
САМО ЛЕВСКИ,а мъжа ми от цска,даже довечера иска да ме мъкне на концерт по случай 60г.цска Crossing Armsно аз няма да отида
Виж целия пост
# 9
Аз съм от Ботев а мъжо е луд фен на ЦСКА.


При нас е обратно  Joy.
Виж целия пост
# 10
ЦСКА оле..оле,оле,оле! newsm18 newsm18 newsm18
Това е семейна традиция.
Виж целия пост
# 11
От малка съм си Левскарка Peace Цялото ми семейство са техни фенове от много години. Но за съжаление, днес няма футбол, няма феър плей... за мен всичко вече е бизнес и пари. Онзи ден гледах и филмът за Гунди. Тогава за играли за играта, за отборът, били са мъжкари!
Виж целия пост
# 12
WEST HAM UNITED!
Виж целия пост
# 13
От малка съм си Левскарка Peace Цялото ми семейство са техни фенове от много години. Но за съжаление, днес няма футбол, няма феър плей... за мен всичко вече е бизнес и пари. Онзи ден гледах и филмът за Гунди. Тогава за играли за играта, за отборът, били са мъжкари!
а , 'сал , като е умрял Гунди и футболът е умрял , няма начин просто да не е така ....футболът се върти около вас  ...
Виж целия пост
# 14
САМО ЛЕВСКИ,а мъжа ми от цска,даже довечера иска да ме мъкне на концерт по случай 60г.цска Crossing Armsно аз няма да отида

Аз не съм за никой ,но покрай мъжа - ЦСКА! И той довечера е на купона - дай да ги запознаем!  Laughing Той няколко години беше и в УС на отбора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия