Завръщане в къщи

  • 1 788
  • 11
Колко време (дни, часове) след раждането е нормално да се приберете в къщи с бебето?
Виж целия пост
# 1
е-е зависи как си раждал - дали вагинално, дали секцио, стои се различно време в родилното.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Liorena
е-е зависи как си раждал - дали вагинално, дали секцио, стои се различно време в родилното.


Така е! Ако всичко е минало както трябва - без усложнения за теб или детето се стои 3 дни при нормално раждане и 5 дни при секцио.
Виж целия пост
# 3
(Абе вие какво правите по нощите???) Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Ами каквото и ти - висим в нета Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 5
Ама при вас е 00.10, а при мен 22.10!;)
Виж целия пост
# 6
аз за секцио бях 7 дни в МД-София.
Виж целия пост
# 7
Всъщност и аз бях малко повече от 5дни - родих във вторник по обяд, а ни изписаха в понеделник сутринта Rolling Eyes  /секцио разбира се/
Виж целия пост
# 8
Тук при вагинално раждане се стои м/у 24-48 4аса,а за секцио м/у 72-96 4аса.
Виж целия пост
# 9
При вагинално раждане, ако всичко е наред с майката и бебето, изписват след 48 часа. Толкова е задължителното наблюдение на бебето, изследванията, ваксините...
Виж целия пост
# 10
А тук е въЗможно и амбулантно раждане. Ако всичко е наред и родилката иска, може да се иЗпише няколко часа след раждането. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Теодора
Колко време (дни, часове) след раждането е нормално да се приберете в къщи с бебето?


Аз знам, че пробата за фенилкетонурия се взима 72 часа след раждането и това е най-малкия срок, в който се стои в родилното, а иначе всичко си зависи от състоянието на майката и детето. Ние стояхме 72 часа. Родих на 30 март по обед и ни изписаха на 2 април, точно след като взеха въпросната кръвна проба...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия