Магазин за обувки в подлеза на Плиска

  • 7 942
  • 10
Днес минах през подлеза на Плиска набързо и си харесах едни обувки на витрината на един от магазините. Погледнах как му е името, но беше нещо ръкописно и много изчанчено  Rolling Eyes  - не можах да го прочета. Мисля, че са общо 5 магазина за обувки там - 2 на Тенденз, един за по-евтини обувки и още 2, на които не знам имената. Та, моля, ако някой се сеща да напише името на този магазин, за да потърся сайт евентуално да разгледам, че все набързо минавам от там.
Виж целия пост
# 1
Там знам, че има магазин на "Спринтмастърс"
Виж целия пост
# 2
Мисля, че това е този с евтините обувки и маратонки  Thinking - не е този, за който питам.
Виж целия пост
# 3
Сигурно става въпрос за Алегро - този най-стария магазин за обувки в подлеза. Обаче нямат сайт. Ако ти е далеч да минаваш пак през Плиска имат магазин и на Графа - Карло Фабиани.
Дано да съм помогнала
Виж целия пост
# 4
Не, този най-стария и аз го знам пазарувала съм си едно време - сега е пълно с лачени обувки в него  Crazy  Пада се първият магазин за обувки от страната за към центъра, нали?
Виж целия пост
# 5
Да аз съм работила дълги години в него но вече от година и половина не работя там и честно казано не съм слизала скоро в подлеза така че явно е изникнал и нов магазин за обувки. Съжелявам че не можах да помогна Sad
Виж целия пост
# 6
Нищо, надявам се, че все някой ще се сети. Твоето също е помощ, защото изклюихме още едно име.  Peace
А ако това ще подсети някого - името на магазина е написано вертикално на вратата, както вече споменах, ръкописно и трудно разбираемо.
Виж целия пост
# 7
Марката е Foirelli  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ох дано не ти прозвичи лошо но това е магазин за китайски обувки.И Foirelli  и Tendentc са едно и също. Просто в началото мислеха единия магазин да е за по луксозни обувки ама явно нещо не им се получи. Дано не съм те разочаровала ooooh!
Виж целия пост
# 9
Не, напротив, благодаря за уточнението.
Обувките, които си харесах струват 93 лв и изглеждат качествени  Thinking Наистина, забелязах, че в другия магазин на Tendenz също има обувки Fioreli. Странна работа...
Виж целия пост
# 10
Само да потвърдя, че сутринта минах от там и се загледах - магазинът наистина е на Фиорели  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия