на плаж след раждане... с какъв бански ?

  • 2 306
  • 5
здравейте Simple Smile искам да попитам тези,които вече са раждали и в следствие на това имат малки или по-големи дефекти по тялото си . как ще се издокарате на плажа ??? с половинки  или с цял бански ??? притеснявате ли се от сбръчкания корем и стриите ...  Tired незнам какво да си купя, нямам големи поражения,но все пак не съм със старата си стегната форма ... кажете ми как сте решили вие този проблем   bouquet
Виж целия пост
# 1
След раждането си купих нов бански, само дето не е прашка долната част \както преди това\Mr. GreenВъпреки по-различното тяло не прегърнах идеята за цял бански... Sick
Козметика против стрии и за стягане не ти ли помага?
Виж целия пост
# 2
Аз нося в две части - плитки бикини и горнище тип сутиен,защото заради кърменето не смея да слагам вече така любимото ми горнище с триъгълни чашки без подплънки.Ако те притеснява коремчето,пробвай не толкова плитки бикини.  Peace
Виж целия пост
# 3
щом не си със старата си стегната форма най-добре си купи цял бански.има голям избор и много хубави модели. grinning039


Виж целия пост
# 4
Имам само една позната, която след раждането ходи с цял бански, но тя страшно се притеснява от белега от секциото. Всички други са с половинки, избират моделите в зависимост от формите си, така да се каже... т.е. която е по-наедряла около ханша, избира по-дълбоки бикини и т.н.
Виж целия пост
# 5
След раждането ползвах бански, какъвто и преди да родя - в смисъл същият модел. Ако имах някакви поражения обаче, нямаше да се поколебая да ги поприкрия с цял бански или боксерки или нещо подобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия